dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piaseczno

409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie w cichej okolicy. piękne mieszkanie usytuowane w Piasecznie na osiedlu "ptasim" prestige o powierzchni 50m2 za 3500 zł. całość kaucja 4000, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pod Bateriami

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 300 000 zł1 567 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem do remontu o powierzchni 95 m2 z 1960 roku, rozbudowanym w 2004, jednopiętrowym (góra niewykończona), z kominkiem, oranżerią i ogrodem. Na parterze salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Piaseczno,mazowieckie

797 000 zł66 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli poszukujesz klimatycznego, przestronnego, trzypokojowego mieszkania, w którym odetchniesz od dnia codziennego i zgiełku miasta, to jesteś w dobrym miejscu! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

398 000 zł30 m² 13 049,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (30,5 m2) z Balkonem (3,53 m2) w stanie deweloperskim, znajdujące się w Piasecznie na granicy z Julianowem, blisko Ursynowa i Wilanowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł55 m² 13 578,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Jana Pawła II 25D w Piasecznie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 450 000 zł288 m² 5 034,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom wielorodzinny. 2 piętra +lokal usługowy + garaż wolnostojący + komorka idealny jako inwestycja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrzei

Piaseczno,mazowieckie

880 000 zł79 m² 11 193,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Westate Praga prezentuje przytulny dom na sprzedaż zlokalizowany w komfortowej i spokojnej okolicy Warszawy- piaseczno, ul. Stefana Okrzei. Dom zachwyca od pierwszego wejścia. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kineskopowa

Piaseczno,mazowieckie

5 211 zł193 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 193m2 w kompleksie magazynowym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Piaseczna. Standard: - hala murowana - ogrzewana - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe Mieszkanie (48 m2) z balkonem (3,5 m2) w rewelacyjnej lokalizacji w Piasecznie - tuż obok Ursynowa i Józefosławia, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Piaseczno

Piaseczno,lubelskie

50 000 zł3 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr 260/3 zalesiona w miejscowości Piaseczno gm. Ludwin Usytuowana w prestiżowym miejscu, w pobliżu jeziora Piaseczno - okolicy docenianej turystycznie. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 198 000 zł106 m² 11 310,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

To Mieszkanie to prawdziwa perełka - przestronne i elegancko urządzone Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

70 zł/m²25 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro przy ul. Julianowskiej w Piasecznie Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową przy ulicy Julianowskiej 37 w Piasecznie, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * Piękne mieszkanie pod samą Warszawą! - 5 pokoi + 3 łazienki - 4 sypialnie, w tym jedna master-bedroom z własną łazienką, - przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 120 000 zł180 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej na 600m2 działce położonej w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, w cichej, spokojnej , jak i pełnej zieleni Baszkówce. Zakup bezpośredni bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, nowe mieszkanie w samym centrum Piaseczna o powierzchni 43 m2, mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym nowo wybudowanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne , zadbane 2 - pokojowe mieszkanie w Piasecznie o pow. 50 m2. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, dużej łazienki , sypialni ,salonu częściowo otwartego na kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 200 000 zł185 m² 6 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom składają się z 4 sporych sypialni, dwóch łazienek, przestronnego salonu z dużą ilością przeszkleń (możliwość wydzielenia sypialni), osobnej kuchni, oraz 40m2 poddasza do możliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Bobrowiec,Piaseczno

1 250 000 zł177 m² 7 062,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Piękne domy na osiedlu składającym się z 40 domów w zabudowie bliźniaczej, położonej w Bobrowcu - tuż przy granicy z Piasecznem. Cała inwestycja podzielona została na 2 etapy: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Bobrowiec,Piaseczno

1 150 000 zł152 m² 7 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Bobrowiec,Piaseczno

1 150 000 zł152 m² 7 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,72 m2 zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym budynku w Piasecznie przy ul. Kusocińskiego. W pobliżu:przedszkole, szkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 120 000 zł142 m² 7 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni 142m2 na 500m2 działce, w świetnej lokalizacji w Łoziskach (pogranicze Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 120 000 zł142 m² 7 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 120 000 zł142 m² 7 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

595 000 zł57 m² 10 356,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 57,45 m2 z miejscem postojowym. Nieruchomość jest usytuowana w Piasecznie Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (54 m2) z Balkonem (5 m2), zlokalizowane w blokach dewelopera as bud-prof (5*) na ptasim osiedlu w Piasecznie. Blisko wszelkich udogodnień i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pod Bateriami

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 300 000 zł95 m² 13 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Dom o powierzchni 95 m2 z 1960 roku, rozbudowany w 2004, jednopiętrowy (góra niewykończona), z kominkiem, oranżerią i ogrodem. Na parterze salon, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

898 000 zł123 m² 7 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnie dostępne nowoczesne domy na naszym osiedlu. -oddane do użytku! -123 m2 powierzchni użytkowej -garaż w bryle budynku -las kilka kroków od osiedla -ogrzewanie podłogowe -20-25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 150 000 zł255 m² 8 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

***zakup bez prowizyjny*** Zadbany dom wolnostojący z 2014r o powierzchni 255m2, wybudowany i wykończony w wysokim standardzie, o bardzo funkcjonalnym i komfortowym wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł55 m² 13 578,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Nowoczesne i przestronne mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 55,2m2 w 5-piętrowym budynku z windą. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 127 000 zł113 m² 9 973,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Conse stanowi zewnętrzne biuro sprzedaży Dewelopera i oferuje Państwu bezpośrednie ceny bez prowizji. Bez pcc - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Zalesie Dolne,Piaseczno

14 000 zł653 m² 21,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Polecamy do wynajmu wyjątkową nieruchomość położoną w Zalesiu Dolnym , dom która swoją architekturą nawiązuje do międzywojennego charakteru tego miejsca -podwarszawskiej willi. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 130 m2 znajdujący się w Piasecznie w gminie Jedlińsk na działce o powierzchni 2550 m2. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,lubelskie

709 000 zł200 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przestronnego domu o powierzchni użytkowej około 200 m2 zlokalizowanego w miejscowości Piaseczno, gmina Ludwin nieopodal Łęcznej. Oferowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzikiej Jabłoni

Piaseczno,mazowieckie

1 049 000 zł109 m² 9 597,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Rozkładowy segment w Piasecznie, 5 pokoi z kuchnią otwartą na salon o całkowitej powierzchni 109,3 m2 i ogródkiem o powierzchni 30 m2. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowy Sad

Piaseczno,mazowieckie

800 000 zł72 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel. Bardzo jasne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.5 m2 z 2 balkonami oraz 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

1 435 000 zł186 m² 7 694,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, wykończone w wysokim standardzie, na prestiżowym osiedlu River Residence (osiedle kameralne, zamknięte, z ochroną fizyczną). Powierzchnia 186,5 m2 + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super oferta Jedno z najlepszych osiedli w Piasecznie! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na terenie zamkniętego osiedla. Niska 3 piętrowa zabudowa. Winda do poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

639 000 zł45 m² 14 140,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Mieszkanie na parterze o powierzchni 45,19 m2, z dwudziestometrowym tarasem oraz przyległym ogródkiem o powierzchni 19 m2. Podstawowe informacje: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

780 000 zł74 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadbane 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,63 m zlokalizowane na drugim oraz trzecim (poddasze) piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku (rok budowy 2016). Bardzo korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Gołków-Letnisko,Piaseczno

1 498 000 zł160 m² 9 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 160 m2, położony w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy w miejscowości. Nieruchomość posiada bardzo ładnie.