Stara Iwiczna,Piaseczno

11 698 €2 010 m² 5,82 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa/produkcyjna 1790 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 220 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

13 169 €2 262 m² 5,82 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 2071 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 191 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

24 920 €4 622 m² 5,39 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 4525 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 97 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

25 560 €4 050 m² 6,31 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 3.984 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 66 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

23 172 €4 174 m² 5,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 3.960 m2 Cross dock wraz z powierzchnią biurową i socjalną 214 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

32 398 €5 946 m² 5,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 5771 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 175 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

18 959 €3 268 m² 5,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 3001 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną 267 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

3 600 000 zł850 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej pow. użytkowej 820 m2 (pow. całkowitej 850 m2 ) zlokalizowana na działce o pow. 1928 m2 w Piasecznie. Na nieruchomość składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

24 972 €4 418 m² 5,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 4128 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną ok. 290 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

34 400 €6 290 m² 5,47 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 6000 m2 wraz z powierzchnią biurową i socjalną ok. 290 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Piaseczno

Stara Iwiczna,Piaseczno

2 490 000 zł600 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość zabudowana dwoma budynkami o powierzchni łącznej około 600 m.kw. Mniejszy budynek o pow. ok 160 m.kw pełnił funkcje mieszkalną, ale doskonale nadaje się na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tukanów

Stara Iwiczna,Piaseczno

5 500 zł59 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Lokal na wynajem w nowej inwestycji w świetnej lokalizacji w Piasecznie. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu do indywidualnej aranżacji z witryną Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone, Stara Iwiczna

Stara Iwiczna,Piaseczno

2 490 000 zł600 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Nowa

Stara Iwiczna,Piaseczno

184 €20 m² 9,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Lokalizacja : Stara Iwiczna k/ Piaseczna, ul. Nowa 17 przy drodze krajowej nr 721 (wyjazd na Magdalenkę, kraków, katowice - 15 km na południe od centrum Warszawy, 1 km od Piaseczna, 10 km od lotniska ).

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Piaseczno, Stara Iwiczna