Dom Piaseczno

Chyliczki, Piaseczno, mazowieckie

  • 2 200 000 zł
  • 156,04 m²
  • 14 098,95 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Gadomsk...

Skontaktuj się

Dom Piaseczno

Chyliczki, Piaseczno, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

2 200 000 zł

156,04 m²

14 098,95 zł/m²

Dom Piaseczno

Zaktualizowane: 15 maja 2026

2 200 000 zł 156,04 m² 14 098,95 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
670 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

670 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 200 000 zł (14 098,95 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Piasecznie)
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 156,04 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  • Działka: 670 m²
  • Media: opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: The Leaders, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 639480

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Chyliczki pod Warszawą, znajdujący się w połowie drogi między Piasecznem a Konstancinem.

NIERUCHOMOŚĆ

Prezentowana nieruchomość to funkcjonalny i nowoczesny dom o powierzchni 156 metrów kwadratowych, składający się z dwóch kondygnacji. Parter składa się z salonu z jadalnią, kuchni, toalety i pomieszczenia technicznego. (...)

Agent

Karolina Gadomska

883 035...

883 035 303

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

883 035...

883 035 303

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości