Dom, ul. Cyrkonii

Cyrkonii, Piaseczno, mazowieckie

  • 1 190 000 zł
  • 219,15 m²
  • 5 430,07 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Leszcz...

Skontaktuj się

Dom, ul. Cyrkonii

Cyrkonii, Piaseczno, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

1 190 000 zł

219,15 m²

5 430,07 zł/m²

Dom, ul. Cyrkonii

Zaktualizowane: 23 maja 2026

1 190 000 zł 219,15 m² 5 430,07 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
402 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1995

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

402 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1995

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 190 000 zł (5 430,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Charakterystyka domu 219,15 m², 10 pokoi; stan: do remontu
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1995
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: drewniane, stare
  • Działka: 402 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17770/3685/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny segment narożny o powierzchni 219 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Piaseczna, przy ul. Cyrkonii. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowy dom dla rodziny, jak i reprezentacyjna siedziba firmy, kancelaria, biuro czy gabinety usługowe.
Budynek składa się z 3 kondygnacji naziemnych oraz funkcjonalnej piwnicy na poziomie 0. (...)

Agent

Katarzyna Leszczyńska

518 431...

518 431 716

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Leszczyńska

518 431...

518 431 716

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana