Dom
Herberta, Zalesie Dolne, Piaseczno, mazowieckie
- 1 950 000 zł
- 202 m²
- 9 653,47 zł/m²
Wioletta Filipow...
Skontaktuj się
Dom
Herberta, Zalesie Dolne, Piaseczno, mazowieckie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Dom
Zaktualizowane: 8 maja 2026
1 950 000 zł 202 m² 9 653,47 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
900 m²
na podjeździe
2016
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
900 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2016Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 950 000 zł (9 653,47 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 202 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: do wykończenia
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2016
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 900 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Trident House, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 118/11303/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Herberta, Zalesie Dolne, Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, las
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, targ
Opis nieruchomości
Dom wolnostojący 202 m² | działka 900 m² | Piaseczno / Zalesie Dolne | cisza, zieleń, szybki dojazd do Warszawy
Są miejsca, które łączą to, co na co dzień wydaje się nie do pogodzenia spokój, naturę i świetną komunikację z miastem. Ten dom jest właśnie takim miejscem.