dowolna

Domy na sprzedaż Piaseczno - Oferty sprzedaży domów

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 490 000 zł196 m² 12 704,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Chyliczkach na granicy Konstancina, róg ulicy Śniadeckich i Słonecznej. Dom o nowoczesnym indywidualnym projekcie architektonicznym, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,74 m² 9 096,91 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Dom 75 m z prywatnym ogrodem to wspaniałe miejsce do życia. Tuż przy wejściu czeka duże wc z miejscem na mini pralnię, a dalej duży salon z doświetlonym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,74 m² 9 096,91 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł75,74 m² 9 228,94 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Dom 75 m z południowym ogrodem to propozycja dla tych, którzy marzą o własnych roślinach i domowych plonach. Tuż przy wejściu mamy przestronne wc i miejsce na pojemną szafę. Dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 199 000 zł213 m² 10 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w sercu Piaseczna | 213 m | Działka 1081 m | Garaż | Taras | Doskonała lokalizacja Piaseczno | Media miejskie | Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł330 m² 4 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w centrum Piaseczna. Dom mieszkalny i budynki garażowo-gospodarcze. zbudowane w latach siedemdziesiątych przez doświadczonego budowlańca dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł100 m² 11 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż dom w cichej i zielonej części rezydencjonalnego Piaseczna. Budynek oddany do użytkowania. ***** Bez Prowizji / Bez Podatku pcc atuty - Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł151,15 m² 10 049,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dla rodziny, która chce odetchnąć od miasta - bez rezygnacji z wygody Warszawy Są miejsca, w których dzieci mogą bezpiecznie bawić się w ogrodzie, poranki zaczynają się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna

1 129 000 zł150,60 m² 7 496,68 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Dom o powierzchni 150 m2 będzie doskonały dla rodziny z dziećmi. Na parterze jest przestronny, ponad 30-metrowy salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem do ogrodu, łazienka dla gości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna

1 309 000 zł152,20 m² 8 600,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

152-metrowy dom z dużym ogrodem i tarasem to propozycja dla wymagającej rodziny. Przestronny, doskonale doświetlony salon z aneksem kuchennym i jadalnią jest miejscem spotkań całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna

1 169 000 zł149,53 m² 7 817,83 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

6-pokojowy dom z tarasem to oferta dla najbardziej wymagających. Na parter składa się duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią, gabinet oraz łazienka. Doskonale doświetlony, południowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 000 zł120 m² 14 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w spokojnej okolicy pod Warszawą Z przyjemnością przedstawiam ofertę domu na sprzedaż położonego w uroczej miejscowości Chyliczki, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Agencje zapraszam tylko z klientem, nie spotykam się z agencjami Uwaga! Możliwość zakupienia 2 domów (położone na 1 działce, oddzielne wjazdy i adresy) w cenie 3,3mln zł lub 1 dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 998 zł472 m² 6 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Piaseczno | zalesie dolne | sprzedaż | dom wolnostojący | 472 m2 | 2 998 998 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 472m2 położony w Zalesiu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc, bez prowizji. Lokalizacja domów: baszkówka koło Warszawy. Usytuowane między Tarczynem a Piasecznem. Lokal mieszkalny 8.A2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł107 m² 13 271,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 m²

6 pokojowy segment z widokiem na las 107 m Józefosław / Piaseczno Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6 pokojowy segment o powierzchni 107 m , położony w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł653 m² 7 656,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Na sprzedaż lub na wynajem piękna rezydencja w Zalesiu Dolnym w okazyjnej cenie! Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą skorzystać z atrakcyjnych form rozłożenia płatności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł113,29 m² 8 164,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesny 4-pokojowy dom 113m2 Działka 250m2 idealna do wypoczynku Panoramiczne okna i przemyślane, funkcjonalne układy wnętrz Duże poddasze nieużytkowe do własnej aranżacji (dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł113,29 m² 8 164,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł113,29 m² 8 164,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł500 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 500 m2 położony na działce o pow.1456m2, w Piasecznie-Zalesiu Dolnym. Budynek piętrowy z poddaszem użytkowym, pow. zabudowy 288m2. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 695 000 zł295 m² 9 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:691 m²

Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy ulicy Raszyńskiej w Piasecznie o powierzchni 691m2 (25x29) zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 300m2. Budynek składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł264,41 m² 563,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta bliźniaka z dużym zapleczem gospodarczym + wz na rozbudowę funkcji mieszkalnych w Piasecznie gm. Banie Na sprzedaż oferujemy bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł305 m² 9 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Trzykondygnacyjny skrajny segment na zamkniętym terenie zabudowy szeregowej usytuowany w spokojnej części Józefosławia. Zakupiony w stanie surowym w 2010 roku dał właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 390 000 zł | sprzedaż | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | 190 m2 | głosków | gmina piaseczno bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! dostępne obie połówki.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł217 m² 10 829,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny z 1936 roku, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zalesinek(05-500), gm. Piaseczno. Nieruchomość idealna dla rodziny, jak również jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł361 m² 9 141,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaż | Dom | Zalesie Dolne | Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem, dodatkowym dokiem gospodarczym oraz zaadaptowanym strychem. Położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł120 m² 11 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentujemy 5-pokojowy segment o powierzchni ok. 120 m , zlokalizowany przy ulicy Owocowy Sad w Piasecznie. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny poszukującej komfortowego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł298 m² 16 442,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle urokliwą i historyczną willę z 1935 roku, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Zalesia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł165 m² 4 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tradycyjna murowana technologia. Jedna firma. Pełna obsługa. Tylko 90 dni na wybudowanie Twojego domu do stanu deweloperskiego! Od 2009 roku budujemy domy i mamy na koncie ponad 200 zrealizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł228 m² 8 767,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem jednostanowiskowym w budynku oraz dodatkowym garażem wolnostojącym. Dom dwupoziomowy ze schowkiem na poddaszu, bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 000 zł193,58 m² 5 677,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Forest Residence - nowo powstająca inwestycja w otulinie lasu w podwarszawskiej miejscowości Mieszkowo (tylko 3 km od trasy E7) to idealna oferta dla osób które cenią ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł156,04 m² 14 098,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Chyliczki pod Warszawą, znajdujący się w połowie drogi między Piasecznem.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł338,33 m² 11 793,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Umowa przedwstępna. Luksusowa rezydencja jak z katalogu - gotowa do zamieszkania. Tego jeszcze nie widziałeś! kompleks budynków W zabudowie : budynek mieszkalny jednorodzinny i Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł210 m² 7 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Crystal house S.A. Nieruchomości pod warszawą - piaseczno - mieszkowo Prezentujemy na sprzedaż Rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na 2 auta i 3/5 sypialniami blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem! Idealna propozycja dla dużej rodziny, jak również do prowadzenia firmy. Budynek wolnostojący w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł263 m² 8 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Oferta dodana za pomocą addom Wyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, gmina Piaseczno Marzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 350 000 zł126 m² 42 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu położonego w pobliżu Piaseczna. Dom o wymiarach 9x7 metrów, co daje powierzchnię około 63 metrów kwadratowych na parterze, z drugim tyle na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

0% Prowizji od Kupującego! Oferta tylko u nas w biurze. Stylowy, wolnostojący dom, posadowiony na pięknej działce o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowany w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł218 m² 7 431,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

English Version Below Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Siedliska Park obok Piaseczna. Wyobraź sobie poranki, kiedy pierwsze promienie słońca.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł100 m² 11 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** ostatnie domy na sprzedaż *** stefanowo - ul. Powszechna - zapraszamy - świetne miejsce do życia, wygodne połączenie z Warszawą czy Piasecznem i samochodem i kilkoma autobusami. Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł136,55 m² 10 179,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nowoczesny dom w prestiżowym Zalesiu Dolnym Twój azyl blisko natury i miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowoczesny dom po całkowitej modernizacji w 2024 roku - 159 m | działka 2500 m | antresola | wysoki standard | Piaseczno (gm. Gniew) Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny po kompleksowej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom o powierzchni 70 m2 , wym. 5m X 7m. całoroczny, bardzo dobrze ocieplony pianą pur, na działce wśród drzew, na lekkim podwyższeniu, przy drodze asfaltowej, posiadający także wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł268 m² 10 634,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż cały budynek typu bliźniak - dwa niezależne lokale. Położony tuż przy granicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, ul. Graniczka w miejscowości Chojnów (kod 05-532). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł470 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ładny dom ok. 470m2 na działce 1500m2 w Chyliczkach, między Konstancinem i Piasecznem. Powierzchnia użytkowa parteru, poddasza, domku garażowego 284,43 m2. Ponadto piwnica użytkowa 126m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij