Dom Piaseczno
Piaseczno, mazowieckie
- 1 690 000 zł
- 187 m²
- 9 037,43 zł/m²
Karolina Macierz...
Skontaktuj się
Dom Piaseczno
Piaseczno, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom Piaseczno
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 690 000 zł 187 m² 9 037,43 zł/m²
dom wolnostojący
5
1 405 m²
tak
2010
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
1 405 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
2010Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 690 000 zł (9 037,43 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: inna
- Charakterystyka domu 187 m², 5 pokoi
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2010
- Działka: 1 405 m²
- działka nieogrodzona
- Media: ogrzewanie: inne
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Westa Home sp. z o. o., zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1054
Lokalizacja
- Adres: Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Powierzchnia działki wynosi 1405 m, co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co jest coraz rzadziej spotykane w nowych inwestycjach.Głosków to jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w gminie Piaseczno, gdyż łączy spokojny charakter podmiejskiej miejscowości z wygodnym dojazdem do Warszawy. (...)
782 500...
782 500 804