dowolna

Domy na sprzedaż Piaseczno - Oferty sprzedaży domów

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł171 m² 3,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 171 m2 w tym garaż 26 m2 , powierzchnia działki 550 m2. Technologia tradycyjna, dachówka, drewniane okna, deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kordeckiego

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 900 000 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 588 m²

Urokliwy dworek z 1926 roku po kapitalnym remoncie w 2011 roku wraz z zadrzewionym parkiem. Dom jest doskonale docieplony, odaszony, ma system ekonomicznego ogrzewania. Dla amatorów ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kajki

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł135 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Do sprzedania nowy segment o powierzchni 135m2, położony w Piasecznie na działce gruntu o pow. 274m2. Składa się z dwóch poziomów, parter i piętro. Parter: salon 25m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

795 000 zł184 m² 4 320,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 938 m²

Mały dom na przepięknej działce leśnej w gminie Piaseczno. Cisza, bezpośrednie wejście do lasu z ogrodu, izolacja od sąsiadów.Dom zbudowany tradycyjnie, cegła , ocieplony 10 cm watą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 230 000 zł294 m² 4 190,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wybudowany w latach 90 ,jednak rozbudowywany i remontowany kilka lat temu,położony na granicy Piaseczna i Zalesia Dolnego.NIewątpliwym atutem tego domu jest to,iż znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni państwo to jest oferta budowy domów A nie gotowy dom. Pomagamy W znalezieniu działki. Oferta dotyczy całej polski. DO ceny należy dodać M. IN. Cenę działki (jeżeli nie posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 185 000 zł184 m² 6 451,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Luksusowy dom w Piasecznie okolice Konstancina Jeziorna. Luksusowo wykończony dom o powierzchni 183,67 m2, wybudowany na działce o powierzchni 536 m2. Cisza, spokój, kameralność. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 650 000 zł340 m² 4 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nieruchomość położona w bardzo dobrym miejscu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Składa się z dwóch domów, w tym dworku z 1936r o powierzchni 200m2 oraz drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojacy dom jednorodzinny wybudowany 1998r, położony w Zalesiu Dolnym. Tego lata(2011r) wykonano zew. ocieplenie, tynkiem akrylowym, elewacji budynku. Salon pow. 40m2 (możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

495 000 zł290 m² 1 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! Zledwie 30 km od Warszawy. Dom 290 m2, z osobną częścią zaprojektowaną na małe mieszkanie (70 m2), lub na prowadzenie działalności gospodarczej (biuro) Dom położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

975 000 zł207 m² 4 710,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Jasny i przytulny dom 3 lata po remoncie kapitalnym. Dom wolnostojący - 6 pokoi, 2 łazienki z oknami. Salon (z kominkiem) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł183 m² 4 644,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie szeregowej o podstawie 10m x10 m położony w centrum Piaseczna. Blisko urzędów, szkół, sklepów i bazarku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pięknie położony dom o bardzo funkcjonalnym rozkładzie; 5 pokoi, garderoba, duża łazienka z wanna z hydromasażem i prysznicem, ubikacja na parterze, duże - funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

409 000 zł240 m² 1 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego. Dobry dojazd drogą asfaltową. Do sklepu 0,5km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 000 000 zł789 m² 2 534,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Duża i wygodna posiadłość w najpiękniejszej i spokojnej części Piaseczna. Działka 1544m2 na której znajdują się dwa domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 340 000 zł230 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom całkowicie wykończony, zagospodarowane poddasze (niemieszkalne), garaż oraz kotłownia. Parter: wiatrołap, przedpokój, salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 185 000 zł264 m² 4 488,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Reprezentacyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w nowoczesnej technologii. Energooszczędny. Na parterze otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

819 000 zł182 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o ciekawej architekturze, z pięknymi, dużymi drewnianymi oknami. Elewacją z akcentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

871 000 zł280 m² 3 110,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:175 m²

Elegancki segment położony w cichej, spokojnej okolicy Piaseczna. W pełni wyposażony i umeblowany. Parter: kuchnia 10 m2 z zabudową drewnianą - ogrzewanie podłogowe, jadalnia 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 190 000 zł175 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Skrajny segment na osiedlu strzeżonym (osiedle 34 domów), gotowy do zamieszkania od zaraz, wykończony w wysokim standardzie w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

1 750 000 zł230 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, znajduje się na osiedlu w Łoziskach oddalonych od Piaseczna 1,5 km., od ścisłego centrum Warszawy - 18 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 125 000 zł274 m² 4 105,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Parter:salon 30 m2, kuchnia 10 m2, pokój 15 m2, wiatrołap 3 m2, pomieszczenie gospodarcze z pralnią 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 020 000 zł144 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Osiedle zamknięte, wjazd na osiedle z dwóch stron. Segment środkowy - bardzo dobrze docieplony. Wnętrza w całości projektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

415 000 zł210 m² 1 976,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Parter: wiatrołap, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

848 000 zł174 m² 4 873,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom na osiedlu strzeżonym, do dyspozycji klub osiedlowy, basen z podgrzewana woda, plac zabaw dla dzieci. Parter: pokój dzienny, kuchnia + jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wykończony zewnętrznie w luksusowym standardzie. Ogrodzenie klinkierowe: front - kute w kuźni, furtka podświetlana zmierzchowo, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

666 000 zł186 m² 3 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Osiedle zamknięte - składające sie z 52 segmentów. Dom jest wolny do zamieszkania od zaraz. Pozostaje pełna zabudowa kuchni z agd, tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 700 000 zł350 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Niepowtarzalny, duży dom W stylu prowansalskim. Elewacja z kamienia naturalnego. Duży taras. Duża zalesiona działka. Powyższy opis ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

610 000 zł188 m² 3 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Zamknięte osiedle ośmiu segmentów w Piasecznie. Pokrycie dachów blacho-dachówka Plannja i okna Velux. Drzwi wejściowe wzmocnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 370 000 zł200 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o powierzchni całkowitej 200m2 wykończony jest w bardzo wysokim standardzie.Zastosowane materiały wykończeniowe i stonowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

941 000 zł185 m² 5 086,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący położony w pieknej okolicy w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dom wyposażony, gotowy do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

900 000 zł144 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom typu "dworek Polski". Konstrukcję domu stanowi lekki szkielet drewniany (zwany amerykańskim lub kanadyjskim), ale układ nośny powtarza rodzime.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 640 000 zł210 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom po generalnym remoncie. Przestronny i dobrze doświetlony. W salonie kominek. W całym domu nowa aluminiowa stolarka, nowy cichy piec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 004 000 zł128 m² 7 874,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment środkowy zlokalizowany w kameralnym, zamkniętym osiedlu. Architektura całego osiedla wykonana w stylu angielskim. Rozkład pomieszczeń.