Lokal handlowy

Powstańców Warszawy, Piaseczno, mazowieckie

  • 100 zł/m²
  • 480 m²
  • 48 000 zł

Zdjęcie

Maciej Mazurek

Skontaktuj się

Lokal handlowy

Powstańców Warszawy, Piaseczno, mazowieckie

zaktualizowane:
9 kwietnia 2026

100 zł/m²

480 m²

48 000 zł

Lokal handlowy

Zaktualizowane: 9 kwietnia 2026

100 zł/m² 480 m² 48 000 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 48 000 zł (100 zł/m²)
  • Dostępny: marzec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 480 m², 5 pomieszczeń, 4 łazienki; stan: deweloperski
  •   winda, wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: nierozprowadzone; okna: nowe / wymienione
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 2026
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (40 m²)
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, siła, odprowadzanie ścieków
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 1 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 1 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 1 %
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (10 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ABADA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 09.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 1751/9094/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia idealnie wyeksponowany lokal na 1 piętrze z dwoma niezależnymi wejściami i witrynami od ulicy.
- Windę
- Szerokie, niskie schody (pełna dostępność).
-Kompletne wyprowadzenia pod wentylację i klimatyzację (z klapami PPOŻ i nawiewami).
-Osobne liczniki prądu i wody oraz własne podejścia kanalizacyjne dla każdego lokalu.