dowolna

Lokale handlowo-usługowe Piaseczno - Baza ogłoszeń najmu i kupna

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

839 000 zł66,97 m² 12 528 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Digital Broker prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł106 m² 10 377,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Piękny lokal użytkowy 106m 2 z małym ogródkiem, na parterze w Piasecznie / Nowej Iwicznej, z trzema własnymi miejscami postojowymi przed wejściem do budynku. Świetny na gastronomię,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem o powierzchni 50,40 na parterze. Idealny na biuro lub działalność usługową. Koszt wynajmu to 2200 pln. Dodatkowo czynsz administracyjny ( aktualnie ok 850zł ) + prąd (.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł160 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal Do Wykończenia (stan Deweloperski) - Centrum Piaseczna Idealny Na Klinikę, przychodnię Medyczną, gabinety. Centrum Medyczne, club Fitness Na sprzedaż lokal na nowym osiedlu w Piasecznie. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75,47 zł/m²132,50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonały, narożny, bardzo ustawny lokal o powierzchni 132,56 m z dużymi witrynami, dodatkowo z ogródkiem o powierzchni 210 m . Lokal znajduje się w nowym budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

95 zł/m²70 m² 6 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal na parterze z dużymi witrynami od ulicy, ruch pieszy i kołowy, w ciągu innych działających lokali użytkowych, vis a vcis przystanków autobusowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

821 893 zł70,35 m² 11 682,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonały, niewielki, narożny, bardzo ustawny lokal z dużymi witrynami o powierzchni 70,35m z dużym ogródkiem 123m w nowym budynku na już częściowo zasiedlonej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Raszyńska

Piaseczno,mazowieckie

60,87 zł/m²115 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najem | 115 m2 | lokal usługowy, 9 pomieszczeń | piaseczno | 7000 brutto zł Przedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

12 000 000 zł1 400 m² 8 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie W wilsons nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku biurowo - usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 1400 m2, utrzymanego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - centrum Piaseczna | 104 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 104 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Piaseczna - miejsce o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²80 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo handlowy położony na parterze o powierzchni 80 m2. Lokal składa się z pomieszczenia handlowo usługowego o powierzchni 48 m2, łazienka 2.5 m2, pomieszczenie socjalne 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 660 zł158 m² 6 004,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy w centrum Piaseczna 158 m2 Zlokalizowany na nowym osiedlu, lokal do własnej aranżacji. Możliwość podziału na 5 mniejszych lokali. Świetna propozycja inwestycyjna W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem

Piaseczno,mazowieckie

1 999 000 zł457,33 m² 4 371,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piaseczno | kniaziewicza | sprzedaż | lokal usługowy | 460 m2 | 1 999 000 zł + vat Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji o powierzchni 457,33.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

32,56 zł/m²129 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 167 m , wynikającej z wykonanych pomiarów (w księdze wieczystej widnieje 129 m ), położony przy ul. Albatrosów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

100 zł/m²480 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia idealnie wyeksponowany lokal na 1 piętrze z dwoma niezależnymi wejściami i witrynami od ulicy. - windę - Szerokie, niskie schody (pełna dostępność). -Kompletne wyprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

115 zł/m²460 m² 52 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia idealnie wyeksponowany lokal na parterze z 8 niezależnymi wejściami i witrynami od ulicy. -Kompletne wyprowadzenia pod wentylację i klimatyzację (z klapami ppoż.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

948 000 zł158,11 m² 5 995,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, sąd.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy położony w Centrum Piaseczna przy ruchliwej ulicy. Parter powierzchnia 100 m2 na którą składa się otwarte pomieszczenie w kształcie litery L oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

260 000 zł24,40 m² 10 655,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy, dochodowy lokal fryzjerski o powierzchni 24 m 2, na parterze, w bloku mieszkalnym, z oddzielnym wejściem. Lokal jest wystawiony do sprzedaży i wynajmu. Zakład fryzjerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

87,84 zł/m²74 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały lokal handlowo-usługowy na parterze z dużymi witrynami od ulicy, w ciągu 6 innych lokali usługowych w Piasecznie, wokoło bardzo gęsta i wysoka zabudowa mieszkaniowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

727 294 zł62,08 m² 11 715,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonały, niewielki, narożny bardzo ustawny lokal z dużymi witrynami o powierzchni 61,79 m z dużym ogródkiem 87m w nowym budynku na już częściowo zasiedlonej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

81,82 zł/m²55 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia parterowy budynek usługowo-handlowy z podpiwniczeniem, położony w gęsto zaludnionej części miasta. Lokal wymaga remontu. Ogrzewanie elektryczne. Cena najmu: 4500 zł plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

49 zł/m²136 m² 6 664 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok.136m ,powierzchni handlowej ok.102m. Lokal posiada pomieszczenie biurowe ok.13,5m oraz wc. Duża witryna sklepowa Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

45,45 zł/m²1 100 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu utrzymanego w doskonałym stanie technicznym i wizualnymi budynku biurowo - usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie wyeksponowany, nowy lokal na 1 piętrze, duże witryny widoczne od głównej ulicy, atuty Lokalu: winda Szerokie, niskie schody (pełna dostępność). Kompletne wyprowadzenia pod wentylację.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²840 m² 31 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 840 m , usytuowany na pierwszym i drugim piętrze nowoczesnego budynku w centrum Piaseczna. Obiekt zlokalizowany jest przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

38 zł/m²840 m² 31 920 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem przestronny lokal 350, 500 lub 850m2 w centrum Piaseczna w nowym, dwupiętrowym budynku z windą. Mile widziane usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Piaseczno,mazowieckie

60,34 zł/m²116 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

doskonały, w pełni wykończony lokal bez Podatku vat (wlaściciel jest osobą prtwatną) np pod gabinety medyczne, kosmetologie, branżę beauty, fitness, showroom, magazyn lub dowolny sklep lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

38 zł/m²850 m² 32 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal 350m2 lub 500m2 łącznie 850m2 w centrum Piaseczna w nowym, dwupiętrowym budynku z windą. Mile widziane usługi medyczne. Lokal przeznaczony na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł767,96 m² 6 966,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze zlokalizowany teren inwestycyjny w gminie Piaseczno objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem ps/u - teren obiektów produkcyjnych, składów,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

85,11 zł/m²47 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

doskonały, niewielki lokal w super lokalizacji ul Puławska Piaseczno, z witrynami i wlasnym miejscem postojowym naziemnym tuz przed lokalem, w ciagu innych lokali. powierzchnia 46.58m,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Piaseczno,mazowieckie

80 zł/m²210 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

doskonały, narożny lokal w super lokalizacji obok sklepu Netto, ul Puławska 27 Piaseczno, z ogromnymi witrynami, 4 wejścia, w budynku m in żabka, kwiaciarnia i kebab.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 445 510 zł132,50 m² 10 909,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonały, narożny kwadratowy bardzo ustawny lokal z dużymi witrynami o powierzchni 132,56m z przynależnym ogródkiem 210m w nowym budynku na już częściowo zasiedlonej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 167,9 m , wynikającej z wykonanych pomiarów (w księdze wieczystej widnieje 129 m ), położony przy ul. Albatrosów.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²80 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 80 m , zlokalizowany w samym centrum Piaseczna, przy ul. Wschodniej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Geodetów

Piaseczno,mazowieckie

93,75 zł/m²80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dostępny tylko w naszym biurze! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w świetnym miejscu, u zbiegu ulic Puławskiej i Geodetów w Piasecznie. Powierzchnia użytkowa 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Raszyńska

Piaseczno,mazowieckie

65,22 zł/m²115 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najem | 115 m2 | lokal usługowy, 9 pomieszczeń | piaseczno | 7500 brutto zł Przedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

260 000 zł24 m² 10 655,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tukanów

Stara Iwiczna,Piaseczno

839 000 zł67 m² 12 528 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

57,14 zł/m²105 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Agencja dobrachata prezentuje do wynajmu: nowy Lokal Usługowy o powierzchni 105 m2, położony na parterze w reprezentacyjnym budynku przy ulicy Tukanów 10 na granicy Piaseczna i Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Raszyńska

Piaseczno,mazowieckie

60,78 zł/m²115 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najem | 115 m2 | lokal usługowy, 9 pomieszczeń | piaseczno | 6 990 zł Przedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej.