dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Piaseczno - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

1 450 zł42 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 42 m2 w Piasecznie, ul. Pelikanów 2c ( aneks kuchenny z salonem, sypialnia, taras 20 m2 ), kompletnie umeblowane ( 2 duże szafy wnękowe, lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

308 000 zł52 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w Piasecznie. Całkowita powierzchnia 52,5 m2. Jasne, ustawne pokoje. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim w trzypiętrowym budynku z 2001 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w stanie idealnym, całkowicie urządzone: zmywarka, lodówka, pralka, meble. Bardzo widne, ciepłe i praktycznie zaaranżowane, nowe budownictwo. Osiedle ogrodzone monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

278 000 zł50 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanaie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia. Salon z aneksem kuchennym.Pozostaje zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD. Z salonu wyjscie na balkon ca 4m2. Miejsce postojowe w garazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek położony w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie typu studio, wykończone. Na ścianach gładź, na podłogach panele. Kuchnia w aneksie.Glazura, terakota. Zabudowa kuchni zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam 2 pokojowe (48m.) częsciowo wyposażone mieszkanie, znajdujące się na 3 pietrze w bloku 3 piętrowym, na kameralnym osiedlu wybudowanym w 2006r. (dzielnica Julianów). Z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

346 000 zł47 m² 7 361,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedający pokrywa całość kosztów pośrednictwa - kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! Mieszkanie z duszą! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Piasecznie, ok. 20 min. od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - wysoki parter. Salon (ok 15 m2) z balkonem wychodzącym na ładnie zagospodarowany dziedziniec. Sypialnia - 8 m2 (obecnie jest to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To blok w bardzo przyjemnej cichej okolicy. Blok jest zbudowany w kształcie zamkniętego prostokąta. Jedne okna (zachód) są z widokiem na wewnętrzne podwórze. Na nim zadbana część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tulipanów

Piaseczno,mazowieckie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie na ulicy w zabudowie jednorodzinnej, blisko szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, sklepy, banki, kawiarnie, restauracje itp. Dobra lokalizacja, wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, 2 piętro, blok, 3 piętrowy Powierzchnia: całkowita: 31 m. kw. Okolica spokojna okolica, niska zabudowa, policja, przychodnia, apteka, poczta, autobus, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Witam, oferuję mieszkanie 2 pokojowe 50 m z balkonem, garażem oraz komórką lokatorską. Znajduje się na zamkniętym osiedłu Łabędzia, przy ul. Złotej Kaczki. Rok budowy 2007. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne od wschodu, na parterze z tarasem 20m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

353 000 zł57 m² 6 192,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe w cenie *. * dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

346 000 zł49 m² 7 061,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej *miejsce garażowe w cenie * ogródek - 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

356 000 zł57 m² 6 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe w cenie * Kontakt: dariusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

1 100 zł40 m² 27,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia miekszkanie od zaraz. Mieszkanie sklada się z dwóch pokoi w tym jeden - wiekszy z aneksem kuchennym i balkonem. Łazienka z prysznicem, wlasny piecyk gazowy co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

367 000 zł57 m² 6 438,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej *miejsce garażowe w cenie * możliwość przeróbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

356 000 zł57 m² 6 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej *miejsce garażowe w cenie * ogródek - 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

353 500 zł61 m² 5 795,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta specjalna ** mieszkanie "pod klucz" * 0 % prowizji od kupujących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe 25 tys (35 za dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

368 000 zł57 m² 6 456,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! Mieszkanie dwupokojowe o pow 38m2 własnościowe z kw Dwa pokoje: 16m2 i 8m2 na I piętrze, osobna widna kuchnia z zabudową. Pokoje na zachód, kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

378 000 zł61 m² 6 196,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

163 000 zł30 m² 5 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w budynku wybudowanym w 1970 r., wykonanym z Ramy H, mieszczącym się w Piasecznie na ul. Janusza Kusocińskieg. Przy wejściu do mieszkania znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe, obecnie przebudowane na dwupokojowe. W bardzo dobrym stanie, remont przeprowadzony został w 2010 roku. Salon połączony jest barkiem z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche,słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Piaseczna. Znakomita lokalizacja, w bliskim sasiedztwie znajduje sie przystanek autobustowy,stacja pkp, sklepy, szkoła itp. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

276 000 zł47 m² 5 872 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje, 47 m2, ul. Puławska 45, nie wymaga nakładu finansowego, gotowe do wprowadzenia. Polecam dwupokojowe mieskanie w Piasecznie, w popularnej lokalizacji przy ul. Puławskiej. Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Piaseczno,mazowieckie

270 000 zł51 m² 5,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Lokal mieszkalno-użytkowy, właściwie można go traktować jako kawalerkę /pokój, kuchnia, łazienka/ z wejściem z klatki schodowej + ew. Pomieszczenie biurowe/usługowe (17m2) z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

265 000 zł47 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wygodne i funkcjonalne mieszkanie 47 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Centrum Piaseczna i dworca pkp. Nowe budownictwo-2005r. Dobra cena. Mam dzisiaj do zaproponowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niecała

Piaseczno,mazowieckie

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w małym, kameralnym budynku. Rok budowy 2002. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, odnowione. Powierzchnia mieszkania 55,06 m2 (pokój ok. 20 m2, pokój ok. 9,5 m2, łazienka ok. 4,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uprzejmie informuję, że nie nawiązuję współpracy Z biurami nieruchomości! Klimatyczne, przytulne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane w Piasecznie, na 5 piętrze z 6. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe, pięknie, nowe i komfortowo wyposażone mieszkanie. Lokalizacja: ul. Energetyczna- 10 minut od Auchan, w pobliżu Las Kabacki, przedszkola, szkoła, fitness Tuan Club,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

329 000 zł62 m² 5 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Okazja! Mieszkanie w cichej lokalizacj, w poszukiwanym punkcie. Teren wokół budynku zadbany - alejki i zieleń. Cichy rejon. Ładne, funkcjonale mieszkanie. Stan bardzo dobry - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie w Piasecznie. Podana cena wynajmu zawiera czynsz. Ładne, przytulne mieszkanie ma 44 m2, dwa pokoje, oddzielną widną kuchnię i łazienkę z oknem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie 40m2, dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna na stronę południową. Mieszkanie w dużej części umeblowane( praktycznie gotowe do zamieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

237 250 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie , blok 5a przy placu zabaw,klatka środkowa ,1 piętro,piwniczka 3m,z pralką w łazience i kabiną,2pokoje:1 15m,2 8m,kuchnia oddzielna z oknem meblami i lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Chyliczki,Piaseczno

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie (53m2) na wysokim parterze z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym na zamkniętym zielonym osiedlu Zacisze".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe w stylu retro. W mieszkaniu jest pralka, lodówka, zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik, kanapa skórzana, łóżko dwuosobowe i meble drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

* * * Atrakcyjne, ciche mieszkanie * * ustawne kwadratowe pokoje, z obu wyjście na balkon. Miejsca postojowe bezpłatne , ogólnodostępne. Osiedle ogrodzone , teren zadbany * * kontakt Dariusz.