dowolna

Mieszkania w kamienicy Piaseczno - Lista aktualnych ogłoszeń

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puławskiej 42D w Piasecznie. Lokal o powierzchni 66 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł35 m² 16 032,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie przepiękne mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie przepiękne z zachowanym klimatem kamienicy. Lokal wykończony pod klucz, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł35 m² 16 032,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka w kamienicy z paryskim klimatem Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy pod skośnym oknem, przez które wpadają promienie słońca To mieszkanie na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

480 000 zł30 m² 16 053,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka z paryskim klimatem 29,90 Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy pod skośnym oknem, przez które wpadają promienie słońca To mieszkanie na poddaszu w odnowionej kamienicy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

480 000 zł30 m² 16 053,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piaseczno,mazowieckie

1 380 000 zł170 m² 8 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży całe drugie piętro w kamienicy z 1911r. w centrum Piaseczna 170m2 1380000zł. Lokale są położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy. Obecnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży lokal mieszkalny 75m2, 3 pokoje położony w kamienicy w centrum Piaseczna za 630000zł. Lokal jest położony w kamienicy z 1911 roku po generalnym remoncie, który się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piaseczno,mazowieckie

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży lokal mieszkalny obecnie open space- 1 duże pomieszczenie z przygotowaną infrastrukturą pod kuchnię oraz wydzielonymi łazienką i osobną toaletą do własnej aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł35 m² 17 177,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Mamy dla Ciebie genialne mieszkania w Piasecznie: lok. nr 15 -34,93 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy, która przeszła gruntowny remont. Mieszkania wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

695 000 zł95 m² 7 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Młynarskiej 3 w Piasecznie o pow. ok. 95 mkw po podłodze. Powierzchnia bez skosów to 71,5mkw. Układ open space daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Młynarskiej 3 w Piasecznie o pow. ok. 54 mkw po podłodze. Powierzchnia bez skosów to 53,8mkw. Razem ze skosami około 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Piaseczno,mazowieckie

645 000 zł38 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż, piaseczno, ul. Bema. Jest to centrum Piaseczna. Wszędzie blisko :-) Mieszkanie na 2 piętrze, środkowe, na południowa stronę. Do wprowadzenia. Po niedawnym remoncie. Przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 072 800 zł72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament Bezczynszowy w Kamienicy - Trzy Pokoje, garaż, komórka Lokatorska, działka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzy-pokojowego apartamentu w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie genialne mieszkania w Piasecznie: lok. nr 14 -29,6m2 Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy, która przechodzi gruntowny remont. Mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł70 m² 9 271 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej:) Przedstawiam Państwu wyjątkowa ofertę sprzedaży mieszkania w kamienicy w samym centrum miasta Piaseczna przy ul. Sierakowskiego 13 Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Mamy dla Ciebie genialne mieszkania w Piasecznie: lok. nr 14 -29,6m2 Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy, która przechodzi gruntowny remont. Mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

895 000 zł95 m² 9 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Młynarskiej 3 w Piasecznie o pow. ok. 95 mkw po podłodze. Powierzchnia bez skosów to 83mkw. Układ open space daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni użytkowej 32,6 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Puławska 42d .Niecałe 3 km od granicy z Warszawą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

960 000 zł95 m² 10 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

895 000 zł95 m² 9 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie 30m2 usytuowane w samym centrum Piaseczna, w pełni umeblowane za 2100zł. W cenę wliczone już wszystkie opłaty. Mieszkanie położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie 30m2 usytuowane w samym centrum Piaseczna, w pełni umeblowane za 1400zł Mieszkanie położone w samym centrum Piaseczna, blisko sklepów, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

680 000 zł53 m² 12 949,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam wielką przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,51m2, położonego na parterze trzypiętrowego budynku wybudowanego w 2008r. przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

250 000 zł25 m² 10 196 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie trzy mieszkania w Piasecznie: lok. nr 12 -24,52m2 lok. nr 15 -34,93m2 lok. nr 16 -29,90m2 Wszystkie znajdują się na 2 piętrze w kamienicy i będą do odbioru pod koniec 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

2 100 zł34 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

aktualnie wynajęte- do października 2022 = bezpośrednio bez opłat prowizyjnych wynajmę 34-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ok 30m2 tarasem!, co w obecnych czasach jest rewelacyjną dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie 30m2 usytuowane w samym centrum Piaseczna, w pełni umeblowane za 1500zł. Mieszkanie położone w samym centrum Piaseczna, blisko sklepów, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny/usługowy o pow. ok. 75 m2 - W odnowionej przedwojennej kamienicy w centrum Piaseczna Lokal znajduje się u zbiegu głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny/użytkowy o pow. ok. 75 m2 - W odnowionej przedwojennej kamienicy w centrum Piaseczna Lokal znajduje się u zbiegu głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny/użytkowy o pow. ok. 95 m2 - W odnowionej przedwojennej kamienicy w centrum Piaseczna Lokal znajduje się u zbiegu głównych ulic w Piasecznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w Centrum Piaseczna, przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 57 m2. Do lokalu przynależy piwnica i miejsce postojowe na podwórku. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaspisowa

Piaseczno,mazowieckie

570 000 zł87 m² 6 563,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Jeżeli szukasz dużego mieszkania położonego w świetnie zlokalizowanym miejscu w Centrum Piaseczno, z dobrym dojazdem do Warszawy, to dobre trafiłeś. Lokalizacja: piaseczno, ul.Jaspisowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chyliczkowska

Piaseczno,mazowieckie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę od zaraz mieszkanie 1 pokojowe 33m2 w Piasecznie na ul. Chyliczkowskiej1. Bardzo dobra lokalizacja jest dodatkowym atutem nieruchomości. Ścisłe centrum Piaseczna, tuż przy rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe w Piasecznie o powierzchni 36m2 za 900zł. Lokal po remoncie w 2015. Opłaty dodatkowe:prąd,woda,co. Ogrzewanie własne-piec kominkowy z płaszczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Piaseczna.Mieszkanie składa się z jednego pokoju, widnej kuchni i łazienki połączonej z WC.Czynsz najmu 1000zł. Lokal usytuowany w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, utrzymane w ciepłej tonacji, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42 m2, położone na parterze trzypiętrowej kamienicy. Duży pokój (salon) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Piaseczno,mazowieckie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Centrum Piaseczna * 40m2 * 2 pokoje, balkon , kuchnia ciemna , łazienka wanna * 1 piętro w 2 piętrowej kamienicy * piwnica 25m2 * garaż blaszak * bezczynszowe *jest księga wieczysta * termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

2 200 zł80 m² 28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest Lokal o pow. 80 m2 na cele biurowe lub mieszkalne. Lokal w układzie open space, po kapitalnym remoncie ściany, podłogi, instalacja elektryczna, hydrauliczna, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

3 000 zł90 m² 33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest 4 pokojowy lokal o pow. 90 m2 na cele biurowe lub mieszkalne. Lokal w układzie open space, po kapitalnym remoncie ściany, podłogi, instalacja elektryczna, hydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

812 232 zł113 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament nr 2 wykończony mieści się w pięknej willi river residence w podwarszawskim Piasecznie, tuż nad niewylewającą (!) rzeczką Perełką. Willa river residence to tylko 4 apartamenty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje. Salon 32m2, sypialnia 22m2, sypialnia 13m2. Kuchnia widna 11m2, kuchnia elektryczna (siła). Doprowadzony gaz. Łazienka 11m2, dwie umywalki, wanna, kabina prysznicowa, wc. Przedpokój 5m2.