dowolna

Mieszkania do wynajęcia Piaseczno - Oferty wynajmu mieszkań

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe + kuchnia + łazienka + balkon + parking podziemny w centrum Piaseczna k. Warszawy. Nowe budownictwo. przy ul. Kniaziewicza 45 Mieszkanie będzie wolne od 16 sierpnia br.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

1 900 zł64 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane - do 28 Sierpnia. Lokalizacja - idealna jak na Piaseczno (centrum ) oraz bardzo dobra komunikacja z Warszawą /709 i pkp - kilkaset metrów/. Sklepy i usługi w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/34 mkw Z balkonem I garażem umeblowane i wyposażone. Kompaktowe mieszkanie dla singla lub pary: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię 6 mkw, sypialnia 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piaseczno ul Albatrosów mieszkanie z garażem - 63m2, dwupoziomowe - 2 pokoje *I poziom salon , otwarty na kuchnie w pełni wyposażoną , w.c *II poziom - jeden pokój otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

1 300 zł32 m² 41,01 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w zabudowie z wszelkimi udogodnieniami , sklep , przedszkole, kawiarnia. W pobliżu przystanek autobusowy, supermarket 500m. Dostępny internet i tv kablowa ( za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

2 700 zł71 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piaseczno, ul. Złotej Kaczki Przytulne w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71m2. Zlokalizowane w cichej zielonej okolicy - Osiedla Łabędzia. Osiedle strzeżone - ochrona, szlaban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

1 800 zł62 m² 29,11 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajem Piaseczno Centrum mieszkanie 2 pokoje - 61,8 m2- położone w prestiżowym budynku Sand-City Tower, z pięknym widokiem na panoramę miasta i jego okolice / strona pd-zachodnia. XIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Piaseczna ul Kusocińskiego. Aneks kuchenny. Umeblowana. Kuchnia wyposażona w szafki i sprzęt agd lodówka, pralka. Ciepła woda z piecyka gazowego. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nadarzyńska

Piaseczno,mazowieckie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum Piaseczna. Kawalerka z aneksem kuchennym. W pełni umeblowana. Czynsz 1400zl plus 150zl na media / elektryczność, woda zimna, woda ciepla, c.o, śmiecie / Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

2 000 zł64 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Piaseczno Centrum mieszkanie 2 pokoje - 63,5m2- położone w prestiżowym budynku Sand-City Tower, z pięknym widokiem na panoramę miasta i jego okolice / strona pd-zachodnia. 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma 31 m2. Jest w centrum Piaseczna. Umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt agd. Jeden pokój z aneksem kuchennym. Niskie opłaty. 2 piętro. Łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum piaseczna mieszkanie 2 pokojowe Z miejscem postojowym W hali garażowej I komórką. Mieszkanie po generalnym remoncie Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

1 100 zł43 m² 37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 43m2. Opłaty miesięczne najmu 1100 złoty +500 zł czynsz administracyjny + rachuki licznikowe. Osiedle zamknięte , strzeżone, z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadarzyńska

Piaseczno,mazowieckie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia kawalerkę w centrum Piaseczna na ul. Nadarzyńskiej 14. Mieszkanie w nowym budownictwie, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd i rtv. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 składające się z salonu z kuchnią, sypialni, korytarza i łazienki. Mieszkanie jest z balkonem o powierzchni 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej okolicy z pełną infrastrukturą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Piaseczno,mazowieckie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, ogłoszenie aktualne Do wynajęcia bezpośrednio, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią we wnęce, łazienka z wc, duży balkon. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym do wynajęcia dla 1- 2 osób dorosłych. Teren ogrodzony. Nowe budownictwo. Blisko centrum Piaseczna. Umeblowane. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 76 m2, przy ul. Warszawskiej w Piasecznie. Lokal składa się z 2 pokoi, przestrzennego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na 4 piętrze (2 windy), w bloku z 2013 roku w centrum Piaseczna pod Warszawą, miejsce w garażu podziemnym gratis. Mieszkanie 40m2, salon z aneksem i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w Centrum Piaseczna, przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 57 m2. Do lokalu przynależy piwnica i miejsce postojowe na podwórku. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Piasecznie. Świetna lokalizacja, ul. gen Grochowskiego 6, w pobliżu dworca pkp. 2 pietro, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Duży balkon, okna nie wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Piasecznie w nowych blokach przy ul. Jarząbka w cenie 1600zł/mc. Nieruchomość o pow. 49m2,. Łazienka z kabiną prysznicową. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Metraż 63m2 Dwie sypialnie, większa 13,5m2, mniejsza 10m2 salon z aneksem kuchennym około 24m2 łazienka 7m2 przedpokój około 10m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, posiada balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,kujawsko-pomorskie

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m2 składające się z salonu z kuchnią, sypialni, korytarza i łazienki. Mieszkanie jest z balkonem o powierzchni ok 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Osiedle nad Perełką, zamknięte, ochrona, plac zabaw ,62m2 ,3 pokoje , garaż. Pokoje nieumeblowane jedynie stól może byc kanapa i szafa, kuchnia szafki plus sprzęt agd lodówka , zmywarka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już 2 pokojowe mieszkanie 40m2 w Piasecznie ul. Puławska, blisko komunikacji miejskiej za 1500zł. Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone niedaleko od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na osiedlu zamkniętym w Mysiadle, ul. Złotej Kaczki, z własnym ogródkiem 48 m2. 2 miejsca parkingowe: miejsce w garażu podziemnym i miejsce postojowe naziemne na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Mysiadło,Piaseczno

1 700 zł98 m² 17,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie 78m2 w Piasecznie ul. Topolowa, z balkonem, położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku za 1700zł. Sympatyczne, trzypokojowe, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Składa się z salonu z balkonem oraz połączonego z widną kuchnią, sypialni, łazienki z wc i p.pokoju z 2 szafami wnękowymi. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 3 pokoje, 63m, umeblowane, rok budowy bloku 2005 Ul. Jana Pawła II 29 Salon z aneksem kuchennym i balkonem, oraz 2 pokoje Orientacja wschód (sypialnia)-zachód (pozostałe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

1 300 zł28 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowana kawalerka w Piasecznie, w pobliżu stacji pkp, na dobrze utrzymanym kameralnym osiedlu. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, 54m2 w pełni umeblowane w nowym budownictwie, blisko komunikacji miejskiej, z balkonem na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku z windą, garaż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, 54m2 w pełni umeblowane w nowym budownictwie, blisko komunikacji miejskiej, z balkonem na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku z windą za 1500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

500 zł52 m² 9,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Piaseczno ulica Pelikanów za 1500 zł 2 pokojowe 40m2 aneks kuchenny umeblowane balkon na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku wybudowanym metodą tradycyjną w 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, wyposażone, pierwsze piętro z windą, miejsce garażowe, 200 m do kolejki podmiejskiej, 50 m do przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym 50m2 w budynku z 2015 roku Plaza III ul. Puławska przy Decathlonie z balkonem za 1800zł. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł48 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w centrum Piaseczna, balkon, blisko komunikacji za 1600zł Ładne, kameralne osiedle w centrum Piaseczna. Dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie 37m2 w centrum Piaseczna na ul. Poniatowskiego przy dworcu pkp Piaseczno w pełni umeblowane za 1450 pln w cenę wliczone zaliczki za wodę.