dowolna

Mieszkania z garażem Piaseczno - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł44 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Energetycznej w Piasecznie. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

815 000 zł60 m² 13 606 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

815 000 zł I 3 pokoje | 59,9 m2 I piaseczno | jarząbka Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,90 m2, położone na trzecim piętrze 6-cio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie po remoncie | Ptasie Osiedle | Piaseczno - ul. Strusia 6C Lokalizacja: piaseczno, ul. Strusia 6C - Ptasie Osiedle Powierzchnia: 79 m2 Liczba pokoi: 3 Stan wykończenia: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy z dużym tarasem w Piasecznie do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone jest na pierwszym piętrze w nowo powstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 54m2 z oddzielną kuchnią, wysoki parter, dobry punkt komunikacyjny blisko pkp Piaseczno oraz przystanków komunikacji miejskiej, z balkonem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

3 300 zł39 m² 85,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia piękne, nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 przy ulicy Tukanów na osiedlu Bliskie Piaseczno" mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

770 000 zł54 m² 14 259 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m położone na 1 piętrze w budynku z 2008 roku, wyposażonym w windę. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 949,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w Piasecznie o pow. 47,70 m2. Świetna lokalizacja, wszystko w zasięgu kilku/kilkunastu minut spacerem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Zostało odświeżone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Piaseczno,mazowieckie

870 000 zł65 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na III piętrze w kameralnym budynku z 2010 roku, zlokalizowanym przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

896 000 zł73 m² 12 300,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem - nowa inwestycja, piaseczno, ul. Jana Pawła II Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 72,84 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

932 000 zł67 m² 13 977,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu wyposażonego w klimatyzacje położonego przy ul. Gerbera w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

895 000 zł92 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

895 000 zł I 3 pokoje | 91,7 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,7 m2, położone na czwartym piętrze 6-cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mleczarska

Piaseczno,mazowieckie

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Rezerwacja] urządzone pod siebie Mieszkanie zostało wykończone z myślą o własnym komforcie, co przekłada się na wysoką jakość materiałów i przemyślany układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

945 000 zł77 m² 12 307,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem - nowa inwestycja, piaseczno, ul. Jana Pawła II Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,78 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

945 000 zł77 m² 12 307,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem - nowa inwestycja, piaseczno, ul. Jana Pawła II Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,78 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł72 m² 11 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 71,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

962 000 zł67 m² 14 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m w stanie dobrym, położone na parterze 3 piętrowego bloku z 2006 roku w technologii rama H. Propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł72 m² 11 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 829,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, znajdujące się przy ulicy Pawiej w Piasecznie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni (9,39 m2 i 11,42 m2), salonu ( 17,23 m2), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

579 000 zł48 m² 11 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2008 roku, zlokalizowanym na kameralnym i spokojnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wygodne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2 z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

936 000 zł67 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje | 67 m | Ogród i taras 90 m | Po renowacji | Między Piasecznem a Warszawą Na sprzedaż funkcjonalny i jasny apartament 3-pokojowy o powierzchni 67 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

895 000 zł92 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

580 000 zł48 m² 12 058,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwustronne | 2 pokoje | 48,10 m | Piaseczno | Bez prowizji! [rezerwacja] Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w Piasecznie przy ulicy Albatrosów, znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

25 000 zł8 000 m² 3,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

K.U.P.I.Ę DZIAŁKĘ w okolicy trasy S7, S8 (Piaseczno, Warszawa, Otwock) po.szukuję działki o powierzchni minimum 8 000 m Bezpośrednio w sąsiedztwie trasy dobra widoczność i/lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

480 000 zł40 m² 12 060,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta zarezerwowana Digital Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone na pograniczu Piaseczna i Józefosławia, przy ulicy Energetycznej 9. Nieruchomość : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

949 000 zł81 m² 11 687,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Mysiadło,Piaseczno

690 000 zł63 m² 10 926,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie tuż obok Warszawy Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,15 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

920 000 zł96 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

96,4 m | możliwe 4 pokoje | balkon | miejsce postojowe | Piaseczno blisko Warszawy Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 96,4 m , z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

962 000 zł67 m² 14 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

759 000 zł85 m² 8 929,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 ( po podłodze 85 m2) - jasne, przestronne, z garażem. Mieszkanie położone jest na 7. (ostatnim) piętrze budynku z 2000 roku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł82 m² 10 940,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy apartament z 34 metrowym tarasem i 2 balkonami zlokalizowane w Piasecznie. Apartament położny na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł32 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Piaseczno, ul. Pelikanów 31,5 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon ok 3 m2 | 1995r. | 2 piętro bez windy | miejsce parkingowe w garażu podziemnym + 30tys. | stan mieszkania: do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

999 100 zł70 m² 14 272,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,25 m , położonego na 9 piętrze w zadbanym budynku z 2013 roku. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

410 000 zł32 m² 12 756,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Piaseczna. Mieszkanie na VI piętrze w nowoczesnym, komfortowym budynku "sand City Tower" przy ulicy Młynarskiej 39. Bardzo słoneczne (ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

945 000 zł82 m² 11 500,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Piaseczno,mazowieckie

3 300 zł59 m² 56,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem: trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 32 gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: salon z rozkładaną sofą z funkcją spania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowieckich

Piaseczno,mazowieckie

1 190 000 zł90 m² 13 275,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż | 1 190 000 zł | 89,64 m2 | mieszkanie | 4 pokoje | ogródek | Książąt Mazowieckich | Piaseczno Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł31 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie | 31,40 m | 2 pokoje | 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w Piasecznie przy ulicy Pelikanów, na drugim piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie jest umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij