dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Piaseczno - Lista ofert

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

775 000 zł55,54 m² 13 953,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

898 000 zł69,26 m² 12 965,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,26 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku Prestige Tower. Lokal jest dwustronny z dużymi przeszkleniami dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł31,40 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nowa promocyjna cena z uwagi na pilną potrzebę sprzedaży - 420 000zł. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie oferuje mieszkanie 31 m2 w sercu Piaseczna na Osiedlu Róż. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł75,80 m² 11 015,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie (z garażem w cenie) położone tuż przy granicy Warszawy przy ul. Julianowskiej w Piasecznie. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

698 000 zł51,75 m² 13 487,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,75 m2, położone na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Raszyńskiej w Piasecznie. Nieruchomość idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w niskim budynku przy ulicy Grochowskiego w Piasecznie. Mieszkanie bardzo widne, zadbane, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł47,90 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z: przedpokoju z pojemną szafą salonu z wyjściem na loggie - z widokiem na zieleń sypialni łazienki z wanną Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,30 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą i parkingiem wygodne, jasne, w świetnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

739 000 zł79 m² 9 354,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie po remoncie | Piaseczno - ul. Strusia 6C Lokalizacja: piaseczno, ul. Strusia 6C Powierzchnia: 79 m2 Liczba pokoi: 3 Stan wykończenia: po remoncie, do zamieszkania Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie w Piasecznie, w pobliżu stacji pkp, na dobrze utrzymanym osiedlu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy z dużym tarasem w Piasecznie do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone jest na pierwszym piętrze w nowo powstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł85 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu WYJĄTKOWY APARTAMENT 85 m2 W SERCU PIASECZNAZ.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu zawierana będzie w formie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze budynku przy ul. Energetycznej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w promocyjnej cenie i ciekawym architektonicznie budynku Apartament: ponad 56 m2 w nowo powstałym apartamentowcu w centrum Piaseczna. Na oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 512 zł69,28 m² 12 218,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w promocyjnej cenie i ciekawym architektonicznie budynku Apartament: niemal 70 m2 w nowo powstałym apartamentowcu w centrum Piaseczna. Na oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 zł50 m² 69,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, 2-pokojowy, cichy apartament ze szklaną ścianą w ścisłym centrum, przy ul. Sierakowskiego. Narożny na pierwszym piętrze 3-piętrowego apartamentowca z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

949 999 zł86,50 m² 10 982,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Elegancka przestrzeń z potencjałem | 86,5 m | 4 pokoje | taras 15 m | Piaseczno, ul. Młynarska Są mieszkania, które od razu czujesz przestrzeń, światło i układ, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

783 000 zł55,54 m² 14 097,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

834 700 zł69,60 m² 11 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 033 zł28,79 m² 16 360,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Atuty inwestycji: parking podziemny - z możliwością dokupienia Lokale usługowe i biurowe w budynku Duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

609 000 zł61,40 m² 9 918,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,40 m2 usytuowanego w Piasecznie przy ul. Aleja Róż, mieszczącego się na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

425 000 zł36,47 m² 11 653,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna przy ul. Al. Róż. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon/loggię, otwartej kuchni z oknem, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

657 998 zł65 m² 10 123,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje z balkonem, osobna kuchnia, duży potencjał - do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z bardzo dobrym układem pomieszczeń, które daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,30 m² 11 698,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży dobrze zaprojektowane trzy-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Starej Iwicznej pod Piasecznem. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu z młynem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

695 000 zł39 m² 17 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 4. piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 2008 roku. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.2 - balkon: 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł44,80 m² 12 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Piaseczno, ul. Kusocińskiego Powierzchnia użytkowa: 44,8 m2 Piętro: 2/3 (blok bez windy) Pokoje: 2 Ekspozycja okien: wschód/zachód Stan: bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

423 930 zł28,79 m² 14 724,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59 m² 13 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59 m2, mieszczące się przy ulicy Cichej Łąki w Józefosławiu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze kameralnego, trzypiętrowego bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48 m² 12 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z windą przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie o powierzchni 47,36 m2 posiadające 2 widne pokoje z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,07 m² 11 875,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sikorskiego, które na tę chwilę wykorzystywane jest jako biuro. To świetna propozycja dla osób szukających lokalu z ogródkiem na parterze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł111 m² 12 522,52 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

*** To mieszkanie kupisz bez prowizji *** Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy z tarasem 44 m Piaseczno, ul. Młynarska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo przestronne i widne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: piaseczno ul. Sikorskiego 1a W najbliższej okolicy pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piaseczno | centrum | 2 pokoje | 52 m | gotowe do wprowadzenia Cena: 699 000 zł Cena za m : 13 442 zł Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,50 m² 15 328,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: bartosz Biernacki tel.   Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

880 000 zł70 m² 12 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Piaseczna 70 m , 3 pokoje oddzielna duża kuchnia z oknem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 035 zł70,92 m² 13 325,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

819 000 zł105 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie, idealne dla rodziny lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej części Piaseczna przy ul. Dworcowej 38, co czyni je idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł81,50 m² 11 644,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym zamkniętym osiedlu w centrum Piaseczna. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, 2 sypialni, łazienki oraz wc, jest słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 000 zł38,73 m² 12 987,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Piasecznie przy ul. Cichej Łąki 5. Lokal ma powierzchnię 38.73 m2. Położony jest na ostatnim piętrze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

956 000 zł92 m² 10 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z sauną | 92 m | Piaseczno, ul. Młynarska Przestronne, komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położone na zamkniętym, zadbanym osiedlu Sand.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij