dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Piaseczno - Lista ofert

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

288 000 zł47 m² 6 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe 47 m2 położone w spokojnej i zielonej części Piaseczna, w pobliżu szkoła, przedszkole, basen, bazarek, place zabaw. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam mam do sprzedania mieszkanie W piasecznie 3pokojowe o pow.50mkw. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie W 2008r.wpelni umeblowane i wyposazone w agd. stan oceniam na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie na osiedlu zamkniętym w Piasecznie przy ul. Jarząbka. W cenie wynajmu miejsce garażowe w parkingu podziemnym z dostępem do windy (wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

231 000 zł35 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 35 m2, v piętro w budynku VI piętrowym ul. Strusia, jednopokojowe z aneksem kuchennym, balkon: kuchnia,łazienka i przedpokój z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Bardzo ciche, z widokiem na zieleń, jasne (polożone od strony wschodniej). Drzwi antywlamaniowe, w oknach zamki abus. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio! Bardzo ładne, dwupoziomowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 w bloku z 2002 roku. Blok jest zadbany, niski, posiada tylko 4 piętra. Mieszkanie jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

444 600 zł78 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość ,dokupienia miejsc parkingowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w dwuletnim bloku o nowoczesnej formie atrialnej. Mieszkanie składa się z 2-ch sypialni po ok. 12-14 m2 w tym dziecięcej, salonu z przyległą jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodetów

Piaseczno,mazowieckie

378 000 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie na nowowybudowanym osiedlu zaraz za rogatkami Warszawy w Piasecznie, osiedle to mieści sie pomiedzy ulicami Energetyczną a Geodetów. Wokoło osiedla wszystkie potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio. Mieszkanie 3-pokojowe (16, 9, 7) położone w centrum Piaseczna. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, bazarek, poczta, basen oraz place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie słoneczne: salon i aneks kuchenny z oddzielnym oknem (20 m2) duze okna i balkon loggia na południowy wschód oraz okno sypialni (10 m2) na północny zachód. Ciepłe zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż bezpośrednia - okazja! Sprzedam mieszkanie w centrum Piaseczna. Cena do negocjacji. Tel.   Tomasz )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

236 000 zł38 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio ciche jednopokojowe mieszkanie 37,8 m2 na 4 piętrze na osiedlu "plaza" w Piasecznie. Budynek z cegły z 2008 r. (z windą). Świetny punkt komunikacyjny, 5 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku z 2001r., w Centrum Piaseczna, na zamkni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

435 000 zł72 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2007, nowe tynki, nowa instalacja elektryczna. TV, internet w każdym pokoju; inst. telefoniczna jest. Nowa podłoga drewniana jesionowa. Zainstalowana garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ze smakiem wykończone mieszkanie na zadbanym i zielonym osiedlu lech. Piękny widok Z mieszkania na kaskadę wodną, z balkonem usytuowanym vis-A- vis kaskady! Idealne dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

witam mam do wynajecia mieszkanie o pow.50mkw w piasecznie.mieszkanie ma 3 pokoje czesciowo umeblowane aneks kuchenny w pełni umeblowany z[lodówka zmywarka kuchnia z piekarnikiem].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie w Piasecznie przy ul. Szkolnej mieszkanie: - trzystronne, dzięki temu bardzo słoneczne i ciepłe, - loggia, - wymienione piony kanalizacyjne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe 3/4 piętrze, 2 pokoje, jeden z aneksem kuchennym, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, łazienka z kabiną prysznicową, (na podłogach panele, glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

272 000 zł47 m² 5 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie po remoncie .W pobliżu szkoły ,przedszkole ,plac zabaw ,basen ,boiska ,sklepy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe składające się z salonu (19m2), widnej dużej kuchni (9m2) i łazienki na dole, dwóch sypialni (14 i 9m2), łazienki i garderoby na górze. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Róż

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest częściowo umeblowane. W przedpokoju znajduje się szafa wnękowa, pokoje są nieumeblowane, wyłożone panelami. Kuchnia jest w pełni umeblowana z płytą grzejną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

243 000 zł38 m² 6 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Lech w Piasecznie. Powierzchnie: przedpokój 5m2, pokój 18m2, sypialnia 13m2 balkon 6m2, łazienka 5m2 ,piwnica 6m2. Mieszkanie bardzo zadbane, w pokojach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

mieszkanie czyste i zadbane, rok temu było odmalowane, na podłodze panele, bardzo ciepłe , w sypialni i w przedpokoju są szafy wnękowe, kuchnia umeblowana, mieszkanie razem z mejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie po remoncie .W pobliżu przedszkole ,szkoła ,gimnazjum ,basen ,plac zabaw ,sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielna kuchnia - kuchnia umeblowana. W poblizu mieszkania przedszkole, szkola, basen, banki, bazarek. W lazience kabina prysznicowa. N apodlodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

222 000 zł32 m² 6 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ciche w bardzo dobrym stanie. Zabudowa kuchni stała. W pokoju duża szafa wnękowa z lustrem. Drzwi do mieszkania antywłamaniowe firmy Gerda. Widna klatka schodowa. Spory balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

388 000 zł65 m² 5 969,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio - obniżona cena! Słoneczne, ciche i rozkładowe z przemyślanym rozwiązaniem architektonicznym. Dolny poziom (32m): przestronny salon 17m z widną kuchnią 7,5m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Pilnie na osiedlu ,lech' bardzo ustawne, ciche, dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Nie wymaga remontu - jest w stanie do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie słoneczne, urządzone z gustem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie od strony wschodniej, składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 27m2 (wyburzona ściana, pierwotnie kuchnia jako osobne pomieszczenie 7m2), korytarza 3m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

2 000 zł71 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : 71 m kwadratowych, trzecie piętro. - 3 pokoje, dwa tarasy, miejsce w garażu podziemnym + miejsce postojowe na zewnątrz - kominek - osiedle strzeżone - monitorowane cała dobę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio.Ładne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z loggią od strony południowej, położone na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku, przed blokiem parking. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagajnikowa

Piaseczno,mazowieckie

368 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w b. dobrym stanie, glazura, terakota, panele podłogowe, internet. Kuchnia umeblowana (płyta grzewcza ceramiczna, piekarnik w zabudowie, lodówka), łazienka (kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe, aneks kuchenny, łazienka; położenie: piętro 2/4 z windą Rok budowy 2002 Wyposażenie: trzydrzwiowa szafa wnękowa typu Komandor (z lustrem); telewizor, stół, sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio ciche jednopokojowe mieszkanie 33,4 m2 na 2 piętrze na osiedlu "słowicza". Budynek z cegły z 2004 r. (z windą). Świetny punkt komunikacyjny. Pokój obstawny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

cena za wynajem to 1200 zl plus oplaty licznikowe, wyposażona kuchnia i łazienka, w pokoju duża szafa wnękowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko nowe, całkowicie urządzone w meble, sprzęt, przedmioty domowe. Do zamieszkania od zaraz. TV kablówka plus internet działajacy. Do komunikacji miejskiej kilka kroków. Miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dwa mieszkania: 1. 33m2 , parter, mieszkanie umeblowane, z aneksem kuchennym, agd, internet, kablówka, roleta antywłamaniowa, duży taras, bezpośrednio, piaseczno Osiedle Słowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Piaseczno,mazowieckie

170 000 zł29 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ładne, ustawne, widne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Bardzo dogodna lokalizacja, w pobliżu przytanek autobusowy, przychodnia, bazarek, polecam. bezpośrednio, tel.