dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Piaseczno - Lista ofert

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, komfort i spokojną lokalizację, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do Warszawy? To miejsce, w którym codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

699 999 zł54 m² 12 915,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,20 m2 zlokalizowane w Piasecznie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszyńska

Nowa Iwiczna,Piaseczno

3 217 zł50 m² 64,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w Piasecznie (nowa Iwiczna - 350m od ul. Puławskiej) z miejscem parkingowym w garażu dostępne od 1.04.2026. Mieszkanie na 1 piętrze (z windą) w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

830 000 zł79 m² 10 506,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja mieszkania do 1 kwietnia! Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone w nowoczesnym apartamentowcu w Piasecznie przy ul. Młynarskiej 39. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

932 000 zł67 m² 13 977,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu wyposażonego w klimatyzacje położonego przy ul. Gerbera w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł44 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Energetycznej w Piasecznie. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Piaseczno przy ul. Tukanów. Lokal znajduje się na wysokim parterze nowoczesnego budynku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie po remoncie | Ptasie Osiedle | Piaseczno - ul. Strusia 6C Lokalizacja: piaseczno, ul. Strusia 6C - Ptasie Osiedle Powierzchnia: 79 m2 Liczba pokoi: 3 Stan wykończenia: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy z dużym tarasem w Piasecznie do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone jest na pierwszym piętrze w nowo powstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

3 300 zł39 m² 85,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia piękne, nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 przy ulicy Tukanów na osiedlu Bliskie Piaseczno" mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

449 000 zł31 m² 14 299,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,4 m , położone w centrum Piaseczna, przy ul. Pelikanów. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

689 000 zł45 m² 15 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na komfortowym I piętrze. Nieruchomość nie wymaga nawet przestawienia fotela gotowe do zamieszkania od zaraz! Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

789 000 zł52 m² 15 158,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie | sprzedaż | 52,05 m2 I 789 000 pln | 2 pokoje | piaseczno | królewskie lipy Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,05 m2 w Piasecznie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

896 000 zł73 m² 12 300,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem - nowa inwestycja, piaseczno, ul. Jana Pawła II Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 72,84 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

932 000 zł67 m² 13 977,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mleczarska

Piaseczno,mazowieckie

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Rezerwacja] urządzone pod siebie Mieszkanie zostało wykończone z myślą o własnym komforcie, co przekłada się na wysoką jakość materiałów i przemyślany układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

460 000 zł47 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

945 000 zł77 m² 12 307,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem - nowa inwestycja, piaseczno, ul. Jana Pawła II Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,78 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

945 000 zł77 m² 12 307,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem - nowa inwestycja, piaseczno, ul. Jana Pawła II Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,78 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

962 000 zł67 m² 14 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

719 000 zł56 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 3 Pokoje - rok po Remoncie, o powierzchni 55,5 m , nowocześnie wykończone, zlokalizowane 1 km od stacji pkp Piaseczno. Gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Piaseczno,mazowieckie

369 000 zł22 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż Perełka - Wyjątkowa , Dwustronna Kawalerka o powierzchni 22,5 m z Balkonem, w doskonałej lokalizacji -w samym Centrum Piaseczna (t. Kościuszki) w okolicach Urzędu Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m w stanie dobrym, położone na parterze 3 piętrowego bloku z 2006 roku w technologii rama H. Propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

440 000 zł31 m² 14 012,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie | 31,40 m | kawalerka | 1 piętro | Bez prowizji! Na sprzedaż kawalerka położona w Piasecznie przy ulicy Strusiej, na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

379 000 zł30 m² 12 667,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tu naprawdę wszystko jest pod ręką. Wychodzisz z klatki i masz przystanek z bezpośrednim, dojazdem do metra Wilanowska. Kilka minut i jesteś w centrum Piaseczna. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

639 930 zł48 m² 13 368,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O inwestycji: to nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze, położony w samym centrum Piaseczna. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł29 m² 13 887,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

469 900 zł38 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kusocińskiego 8 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 37,78 m2 Piętro: 4 (bez windy) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

426 231 zł29 m² 14 830,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Mysiadło,Piaseczno

690 000 zł63 m² 10 926,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie tuż obok Warszawy Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,15 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

920 000 zł96 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

96,4 m | możliwe 4 pokoje | balkon | miejsce postojowe | Piaseczno blisko Warszawy Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 96,4 m , z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

962 000 zł67 m² 14 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz mieszkania, które jest w pełni wyposażone i do wprowadzenia od zaraz? Mamy coś dla Ciebie! stan prawny: lokal stanowiący odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

3 250 zł38 m² 84,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 przy ulicy Tukanów w Piasecznie. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł32 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Piaseczno, ul. Pelikanów 31,5 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon ok 3 m2 | 1995r. | 2 piętro bez windy | miejsce parkingowe w garażu podziemnym + 30tys. | stan mieszkania: do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

439 000 zł29 m² 15 349,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży kawalerki położonej pod jednym z najlepszych adresów w Piasecznie - w cichej części ulicy Kniaziewicza. Mieszkania na sprzedaż z rynku wtórnego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

475 000 zł37 m² 12 978,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

475 000 zł | sprzedaż | Mieszkanie | 36,6m2 | Piaseczno | Wojska Polskiego Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Piaseczno,mazowieckie

689 000 zł56 m² 12 305,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,99 m , położone przy ul. Poniatowskiego 4a w Piasecznie. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

570 000 zł34 m² 16 618,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: ustawne mieszkanie 2-pokojowe | Piaseczno, ul. Wojska Polskiego Cena: 449 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 34,3 m Piwnica: 1,9 m Piętro: 3 (w budynku wielorodzinnym) Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

475 000 zł37 m² 12 978,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979