dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piaseczno - Oferty sprzedaży i najmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

925 940 zł69,10 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42 m² 13 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1999r. Zamknięte monitorowane osiedle z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł66,20 m² 13 141,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twój kawałek raju tuż przy Warszawie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia , posiada własny garaż oraz unikalny, kameralny ogród. Są apartamenty, które się ogląda i takie, które się kupuje.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł44,80 m² 12 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Piaseczno, ul. Kusocińskiego Powierzchnia użytkowa: 44,8 m2 Piętro: 2/3 (blok bez windy) Pokoje: 2 Ekspozycja okien: wschód/zachód Stan: bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

619 000 zł48,60 m² 12 736,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56,73 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokoje 57m2 w Piasecznie ul. Poniatowskiego z garażem i komórką lokatorską za 4500zł. Ładne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe- pokój z aneksem kuchennym-25m2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,99 m² 11 942,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Piaseczno ul. Poniatowskiego, umeblowane, garaż blisko dworca pkp za 2000zł. Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w dobrym punkcie Piaseczna. Blisko do dworca oraz wielu autobusów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

774 900 zł77,50 m² 9 998,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu oraz garderoby i dużej łazienki. Ogromnym atutem jest ustronny ogródek oraz bliskość stacji pkp Piaseczno - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

840 000 zł73,64 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje | 73,64 m | balkon | pełne wyposażenie | Piaseczno Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 73,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

535 958 zł42 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwy zakup 2 mieszkań obok siebie i powiększenia ich do ok 80 m2. Można ten zakup potraktować inwestycyjnie (obecnie obydwa mieszkania wynajmowane ). Na sprzedaż 2 sąsiadujące, bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59 m² 13 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59 m2, mieszczące się przy ulicy Cichej Łąki w Józefosławiu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze kameralnego, trzypiętrowego bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

620 000 zł50,40 m² 12 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piaseczno ul. Warszawska - 2 pokoje z dużym tarasem | blisko Warszawy Cena: 620 000 zł (12 302 zł/m ) Powierzchnia: 50,4 m Liczba pokoi: 2 Jasne, dwustronne mieszkanie z dużym tarasem -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, ul. Albatrosów 2 w Piasecznie. Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,78 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Idealna nieruchomość dla obywateli spoza Unii. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

1 300 000 zł101,72 m² 12 780,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowo wyposażony apartament na kameralnym osiedlu river park, na obrzeżach Konstancina. 100 m kw doskonale zaaranżowanej i funkcjonalnie zaprojektowanej powierzchni. Z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

525 000 zł34,46 m² 15 235,06 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - centrum Piaseczna Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,46 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,07 m² 11 875,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sikorskiego, które na tę chwilę wykorzystywane jest jako biuro. To świetna propozycja dla osób szukających lokalu z ogródkiem na parterze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł111 m² 12 522,52 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

*** To mieszkanie kupisz bez prowizji *** Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy z tarasem 44 m Piaseczno, ul. Młynarska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

835 000 zł95,70 m² 8 725,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piaseczno - oferta dla ciebie - 4 pokoje, dwupoziomowe (piętro 3 i 4 brak windy), powierzchnia 95,70m2, dwie łazienki Balkon, spokojne osiedle, czynsz 620zł a z wodą 850zł, 2001 rok. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

820 000 zł66 m² 12 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 66 m | Piaseczno - | klimatyzacja | garaż | blisko pkp Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w pewną nieruchomość! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z 1998 roku. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł39,28 m² 13 238,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ładne mieszkanie 2 pokojowe 39,28m2 centrum Piaseczna ul. Nad Perełką, parter, osiedle strzeżone, zamknięte za 520000zł. Mieszkanie położone na cichym, przestronnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 195 000 zł64,59 m² 18 501,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | balkon | garaż | komórka | 2 miejsca postojowe Piaseczno Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,58 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje Piaseczno osiedle lech ul Młynarska, 53 m2, 3 piętro w 3 piętrowym z miejscem garażowym i komórką lokatorską. Ładne 2 pok .mieszkanie na zamkniętym , cichym.

Szczegóły ogłoszenia

749 700 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m . Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, przy ul. Energetycznej 9 (granica Józefosławia), które łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo przestronne i widne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: piaseczno ul. Sikorskiego 1a W najbliższej okolicy pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,43 m² 12 242,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie z ogromnym tarasem i wyjściem z każdego pokoju! Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku. Salon z aneksem kuchennym - jasna i przestronna część dzienna z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,50 m² 15 328,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: bartosz Biernacki tel.   Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

679 000 zł58 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie w sercu Piaseczna | ostatnie piętro | balkon | dużo zieleni! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na ostatnim, 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 4 pokojowe, 63 m , usytuowane na 2. piętrze w spokojnej części Piaseczna. Idealne dla rodziny ceniącej komfort i dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

891 390 zł69,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4. piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Lokal jest dwustronny, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł86,15 m² 10 307,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym strychem | Józefosław / Piaseczno. Na sprzedaż przestronne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

1 215 000 zł121,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Ważna uwaga :zakup tylko za gotówkę Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomośc, zlokalizowaną w Piasecznie przy ulicy Bema. Jest to kameralny, niski, 2 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł81,50 m² 11 644,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym zamkniętym osiedlu w centrum Piaseczna. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, 2 sypialni, łazienki oraz wc, jest słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

535 000 zł48,60 m² 11 008,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! Ciche, jasne, dwustronne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2, z wyposażoną kuchnią w aneksie, położone przy ul. Albatrosów, na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

956 000 zł92 m² 10 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z sauną | 92 m | Piaseczno, ul. Młynarska Przestronne, komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położone na zamkniętym, zadbanym osiedlu Sand.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł68,40 m² 10 818,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58 m² 10 327,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Informacje ogólne Lokalizacja: piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 14 Metraż: 57,8 m Piętro: 2 z 4 Rok budowy: 1977 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 599.000 zł Czynsz: 950 zł (.