dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piaseczno - Oferty sprzedaży i najmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Mieszkanie z garażem, miejscem postojowym naziemnym oraz komórką lokatorską w Mysiadle. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Stara Iwiczna,Piaseczno

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ekskuzywne Osiedle Słoneczne - Stara Iwiczna tuż za Piasecznem w stronę Lesznowoli - ok. 2 km od wjazdu na trasę S77 i ok. 3 km od stacji pkp Nowa Iwiczna. Osiedle zamknięte, strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (60 m2) z dużą Loggią (6 m2) w Piasecznie w rewelacyjnej lokalizacji niedaleko bazarku, z szybkim dojazdem do Warszawy. (pkp / S7) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

675 000 zł57 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 położone na pierwszym piętrze, na terenie przepięknego zielonego, zamkniętego osiedla. Doskonałe na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

616 200 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz sobie komfort zamieszkania w miejscu gdzie wszystkie najważniejsze punkty miasta masz pod ręką to warto zwrócić uwagę na tę ofertę. Jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

770 000 zł65 m² 11 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe , położone na zielonym osiedlu w Piasecznie przy ul. Młynarskiej. Blok z cegły wybudowany w 1999 roku, bardzo dobrze utrzymany dzięki prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

400 000 zł30 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio. Sprzedam na nowym osiedlu Cicha Łąka mieszkanie 2-pok. o pow. 30,5 m2 z balkonem 3,4 m2. Na terenie osiedla znajdują się lokale handlowo-usługowe, żabka, fryzjer itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cichej Łąki

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 082 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie Państwa, do sprzedaży rewelacyjne mieszkanie w komfortowej lokalizacji. Lokal w stanie do wykończenia. W skład nieruchomości wchodzi : - Salon z aneksem - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Piaseczno,mazowieckie

797 000 zł66 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli poszukujesz klimatycznego, przestronnego, trzypokojowego mieszkania, w którym odetchniesz od dnia codziennego i zgiełku miasta, to jesteś w dobrym miejscu! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

398 000 zł30 m² 13 049,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (30,5 m2) z Balkonem (3,53 m2) w stanie deweloperskim, znajdujące się w Piasecznie na granicy z Julianowem, blisko Ursynowa i Wilanowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł55 m² 13 578,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Jana Pawła II 25D w Piasecznie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe Mieszkanie (48 m2) z balkonem (3,5 m2) w rewelacyjnej lokalizacji w Piasecznie - tuż obok Ursynowa i Józefosławia, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 198 000 zł106 m² 11 310,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

To Mieszkanie to prawdziwa perełka - przestronne i elegancko urządzone Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne , zadbane 2 - pokojowe mieszkanie w Piasecznie o pow. 50 m2. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, dużej łazienki , sypialni ,salonu częściowo otwartego na kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,72 m2 zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym budynku w Piasecznie przy ul. Kusocińskiego. W pobliżu:przedszkole, szkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

595 000 zł57 m² 10 356,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 57,45 m2 z miejscem postojowym. Nieruchomość jest usytuowana w Piasecznie Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (54 m2) z Balkonem (5 m2), zlokalizowane w blokach dewelopera as bud-prof (5*) na ptasim osiedlu w Piasecznie. Blisko wszelkich udogodnień i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł55 m² 13 578,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Nowoczesne i przestronne mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 55,2m2 w 5-piętrowym budynku z windą. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzikiej Jabłoni

Piaseczno,mazowieckie

1 049 000 zł109 m² 9 597,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Rozkładowy segment w Piasecznie, 5 pokoi z kuchnią otwartą na salon o całkowitej powierzchni 109,3 m2 i ogródkiem o powierzchni 30 m2. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowy Sad

Piaseczno,mazowieckie

800 000 zł72 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel. Bardzo jasne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.5 m2 z 2 balkonami oraz 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

1 435 000 zł186 m² 7 694,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, wykończone w wysokim standardzie, na prestiżowym osiedlu River Residence (osiedle kameralne, zamknięte, z ochroną fizyczną). Powierzchnia 186,5 m2 + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

639 000 zł45 m² 14 140,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Mieszkanie na parterze o powierzchni 45,19 m2, z dwudziestometrowym tarasem oraz przyległym ogródkiem o powierzchni 19 m2. Podstawowe informacje: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

780 000 zł74 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadbane 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,63 m zlokalizowane na drugim oraz trzecim (poddasze) piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku (rok budowy 2016). Bardzo korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Zalesie Dolne,Piaseczno

999 000 zł124 m² 8 056,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertuję na sprzedaż mieszkanie 124 m dwu poziomowe w Piasecznie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Poziom 1: bardzo jasna kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Piaseczno,mazowieckie

690 000 zł74 m² 9 340,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3. pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i jadalnią o powierzchni 73 m2. Jadalnię można zaadoptować na 4 pokój, jak było pierwotnie. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

480 000 zł51 m² 9 494 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- - - sprzedane 05/12/2023 - - - Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,56 m2 znajdujące się w apartamentowcu Sand City Tower w Piasecznie na 11 piętrze z widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewskie Lipy

Piaseczno,mazowieckie

1 099 000 zł93 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: nowoczesny apartament w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na nowym, bardzo dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cichej Łąki

Piaseczno,mazowieckie

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł43 m² 11 686,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością przedstawiam Państwu naszą nową ofertę dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 42,7 m (po podłodze 60 m ), zlokalizowane przy ul. Sikorskiego 1a w Piasecznie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

485 000 zł44 m² 11 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2 w Piasecznie przy ul Energetycznej. Mieszkanie w dobrym stanie, umeblowane i wyposażone w sprzęt. Rozkład: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł76 m² 8 494,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 Pokojowe mieszkanie (76,4 m2) z balkonem, znajdujące się na Ptasim Osiedlu, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy (pkp). Mieszkanie własnościowe, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

468 000 zł49 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Piasecznie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł36 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży przestronne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem 35,5m2 w Piasecznie na ul. Staszica położone na terenie zamkniętego osiedla z dużą ilością ogólnodostępnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

620 000 zł59 m² 10 508 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W najbardziej spokojnej i zielonej okolicy Piaseczna tuż obok Górek Szymona, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone na I piętrze trzypiętrowego budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonale usytuowane w samym sercu miasta 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 z możliwością zaaranżowania 3 pokoi. Położone na wysokim parterze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokojowe 30m2, umeblowane z balkonem, miejsce postojowe, klimatyzacja, blisko pkp za 2000zł. Przytulne mieszkanko 1 pokojowe 30m2 w centrum Piaseczna blisko dworca pkp Piaseczno oraz pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł42 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W nowoczesnym budynku, w samym środku miasta 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na czwartym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z 2018 r. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajewicza

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł52 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

649 000 zł | sprzedaż | 52 m2 | 2 pokoje | piaseczno | czajewicza Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze budynku przy ul. Czajewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Piaseczno,mazowieckie

568 000 zł36 m² 15 821,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem i ogródkiem! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajewicza

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-3 pokoje W centrum piaseczna winda podwójny garaż 649 000 zł | sprzedaż | 52 m2 | 2-3 pokoje | piaseczno | czajewicza Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie (możliwe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł48 m² 13 801 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Nowoczesne i przestronne oraz wykończone mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 47,75 m2 w 5-piętrowym budynku z windą. Podstawowe informacje: prezentowana.