dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piaseczno - Oferty sprzedaży i najmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

569 000 zł91 m² 6 252,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera *20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej *miejsce garażowe w cenie * ogródek - 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

412 000 zł67 m² 6 149,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej *miejsce garażowe w cenie * Kontakt: dariusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

412 000 zł67 m² 6 149,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe w cenie * Kontakt: dariusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

417 000 zł63 m² 6 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

425 000 zł65 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe w cenie * ogródek - 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

367 000 zł57 m² 6 438,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe w cenie * możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

404 919 zł81 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

***świąteczna promocja 4999/m * * bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

354 000 zł51 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej *miejsce garażowe w cenie * ogródek - 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

391 000 zł63 m² 6 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

449 910 zł90 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

*** Świąteczna Promocja 4999/m * * bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

448 000 zł73 m² 6 136,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

404 919 zł81 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* * * świąteczna promocja * 4999/m *** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej *miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

204 999 zł33 m² 6 137,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Pilnie sprzedam bezpośrednio kawalerkę z balkonem (os. Słowicza, blok z 2004 roku). Miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem 15 000. Szafa wnękowa w przedpokoju. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

488 000 zł77 m² 6 337,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera *20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe w cenie * Kontakt: dariusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

424 000 zł69 m² 6 144,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

344 000 zł38 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

356 000 zł57 m² 6 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

489 000 zł77 m² 6 350,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

282 000 zł38 m² 7 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

569 000 zł91 m² 6 252,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** bezpośrednia oferta ** Gotowe mieszkania * 0 % prowizji od kupuj ących * Hipoteka * cena dewelopera * 20 tys. Zadatek przy umowie przedwstępnej * Miejsce garażowe w cenie * ogródek - 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

269 000 zł46 m² 5 784,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne, bardzo zadbane 2 pokoje Z kuchnią (otwartą, połączoną Z salonem) I balkonem na kameralnym, cichym osiedlu. 46 M2. Wysoki parter. System alarmowy. Blisko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41 m2 w Piasecznie w budynku z 2006 r. Pokój dzienny z dużym balkonem, aneks kuchenny wyposażony w sprzęt agd (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

1 550 zł41 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

278 000 zł55 m² 5 078,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przytulne, słoneczne, wygodne dwupokojowe (z możliwością utworzenia trzech pokoi) mieszkanie o pow. 54,74 m2, usytuowane na spokojnym, zielonym osiedlu w Piasecznie. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 40m , usytuowane na wysokim parterze położone na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla w Piasecznie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w stanie dobrym, dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, w pełni wyposażone. Na podłodze panele. W kuchni i łazience na podłodze kamień. Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41 m2 w Piasecznie w budynku z 2006 r. Pokój dzienny z dużym balkonem, aneks kuchenny wyposażony w sprzęt agd (zmywarka, lodówko-zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie położone jest kilka kroków od centrum Piaseczna, na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku na spokojnym, zielonym, zamkniętym osiedlu. Pod względem infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

372 000 zł54 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie w Piasecznie przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie bardzo ładne, umeblowane i wyposażone. Wykończone w wysokim standardzie. W okolicy pełna infrastruktura. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2 w Piasecznie na jego obrzeżach kierunek Konstancin - Jeziorna (stąd dobra komunikacja w obie strony). Budynek z 2006 r. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

278 000 zł55 m² 5 078,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Piasecznie o powierzchni 52 m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (28,05 m2), sypialni (11,20 m2), łazienki (5,15 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

253 000 zł45 m² 5 622,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w bardzo funkcjonalnym układzie przy stosunkowo małym metrażu. Mieszkanie ma dwa duże pokoje oraz oddzielną, widną kuchnię. Dodatkowo do dyspozycji jest duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam do sprzedania mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 32 m2 na zamkniętym osiedlu w Piasecznie (os.LECH). Osiedle wyróżnia się dużym podwórkiem wewnętrznym z pięknie zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwitnącej Gruszy

Piaseczno,mazowieckie

2 999 zł102 m² 29,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament dwupoziomowy, w cichej i spokojnej okolicy, zlokalizowany w Piasecznie, przy ulicy Kwitnącej Gruszy, o powierzchni 102 m2, na wysokim parterze, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

338 000 zł48 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam do sprzedania nowocześnie w pełni wykończone mieszkanie na granicy Józefosławia i Piaseczna, usytuowane na 3 piętrze, 3 piętro bloku na osiedlu Elektra. Mieszkanie posiada 2 oodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie do wynajmu lub sprzedaży. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym ok 21 m2, łazienka 4m2, przedpokój ok 4m2, balkon 2,2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m2 na zamkniętym, chronionym osiedlu w Piasecznie. Dwa spore pokoje (11 i 15m2) z parkietem na podłogach. Kuchnia wyposażona, z zabudową.