dowolna

Mieszkania Piaseczno – oferty mieszkań na Mazowszu

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej 42 (50m2). Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

929 038 zł77 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowe, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w sercu Piaseczna. To doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do życia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

990 000 zł76 m² 12 973,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w podwarszawskim Piasecznie. Mieszkanie o powierzchni ponad 76 metrów składa się z dwóch poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

881 364 zł73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, zlokalizowane w sercu Piaseczna. To doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

865 000 zł86 m² 10 087,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

865 000 zł | sprzedaż | 85,75 m2 | 3 pokoje | piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Piasecznie. Lokal usytuowany jest na parterze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 40 m ul. Pelikanów 6h, piaseczno Lokalizacja: piaseczno, ul. Pelikanów 6h Powierzchnia: 40 m Piętro: parter (z łatwym dostępem idealne dla osób starszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

1 399 000 zł167 m² 8 377 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament | Piaseczno | Zielona | 1 399 000 zł | 5 pokoi | 167 m2 Wirtualny spacer : Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z klimatyzacją, sprzedawane razem z meblami. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Róż

Piaseczno,mazowieckie

549 000 zł52 m² 10 481 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Piasecznie - przy Alei Róż. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2 położone w bardzo dobrej części Józefosławia ( okolice ul. Wilanowskiej). Zabudowa szeregowa, z 2015r. Osiedle zamknięte. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

729 000 zł66 m² 10 992,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż | 729 000 zł I mieszkanie | 3 pokoje | 66,32 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,32m2, położone na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł42 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie w Piasecznie przy pkp na ul Grochowskiego! 41,75 m2 z balkonem i miejscem postojowym łączny koszt 600.000,00 zł. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie czyściutkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

497 170 zł36 m² 13 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I balkon I 497170 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

359 000 zł28 m² 12 596,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna, jasna, kawalerka na start w Centrum Piaseczna o powierzchni 28,5 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

585 000 zł52 m² 11 337,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Energetycznej w budynku z 2008 roku. Piękna, cicha i zielona okolica, bliskość lasu, a z drugiej strony bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

734 655 zł68 m² 10 851,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 4 pokoje I 2 łazienki I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

479 000 zł39 m² 12 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie (38,6 m2) z dużym zadaszonym balkonem w rewelacyjnej lokalizacji na osiedlu Słowicza w Piasecznie, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redutowa

Zalesinek,Piaseczno

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro bliźniaka w Zalesiu Dolnym 33m2, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, po remoncie, umeblowane za 2200zł. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

6 000 zł83 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - 83 m + 56 m tarasu - ul. Jasińskiego Lokalizacja: piaseczno, ul. Jasińskiego Piętro: 2 z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie (37 m2) z dużym balkonem w rewelacyjnej lokalizacji na osiedlu Słowicza w Piasecznie, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż eleganckie, położone od zachodu 3-pokojowe mieszkanie w Piasecznie 56 m , osiedle zamknięte z dużą ilością zieleni Bardzo dobry rozkład mieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

639 000 zł53 m² 12 102,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

639 000 zł | sprzedaż | 52,8 m2 | 2 pokoje | julianowska | piaseczno Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku przy ul. Julianowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

430 000 zł45 m² 9 540,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie 3- pokojowe z balkonem, 45m2 Piaseczno, ul. Szkolna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na 3.piętrze niskiego budynku, przy ul. Szkolnej w Piasecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł35 m² 17 177,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Mamy dla Ciebie genialne mieszkania w Piasecznie: lok. nr 15 -34,93 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy, która przeszła gruntowny remont. Mieszkania wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

859 000 zł73 m² 11 767,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie szukaj dalej! Ta oferta dostępna tylko tutaj! 4 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską w samym centrum Piaseczna! Lokalizacja i inwestycja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż super Kawalerka (29,6 m2) + piwnica, w rewelacyjnej lokalizacji w Centrum Piaseczna, niedaleko pkp i wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

834 700 zł70 m² 11 992,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

598 000 zł50 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy zadbane 2 - pokojowe mieszkanie w Piasecznie o pow. 50 m2. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, dużej łazienki , sypialni ,salonu częściowo otwartego na kuchnie, z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

426 231 zł29 m² 14 830,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

490 000 zł48 m² 10 311,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Umowa na wyłączność! Proponujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim budynku 4 piętrowym (bez windy), usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Młynarskiej nr 17 w Piasecznie - osiedle lech. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

588 000 zł44 m² 13 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 44,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To Doskonała propozycja jako inwestycja lub miejsce do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (62m2) w zielonej części Piaseczna przy Ul. Młynarskiej 39. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

806 443 zł60 m² 13 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w centrum Piaseczna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w sercu Piaseczna, przy ul. Jana Pawła II. Szczegóły mieszkania: 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

797 000 zł74 m² 10 770,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w 2- piętrowym budynku bez windy w Piasecznie. Lokalizacja: - przystanek autobusowy 1,4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagajnikowa

Piaseczno,mazowieckie

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładna przytulna kawalerka z balkonem, dwa pokoje. Na powierzchni 33 m2 znajduje sie: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z prysznicem - przedpokój oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

847 899 zł69 m² 12 370,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł53 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i miejscem postojowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Piaseczna przy ul. Żeromskiego Całkowita powierzchnia 53m2 Przestronne 2 pokoje Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (47 m2) z balkonem (2,5 m2) na zamkniętym osiedlu w rewelacyjnej lokalizacji w Piasecznie z samego brzegu Osiedla Słowicza - 1 km od pkp Piaseczno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

440 000 zł42 m² 10 401,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na dzień otwarty w dniu 24.07. 2025 (czwartek) w godz. 15-18 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Jasne, funkcjonalne, z potencjałem do własnej aranżacji w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i balkonem w centrum Piaseczna. Mieszkanie 2 pokojowe o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 592,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym miejscu w sercu Piaseczna, które stanie się Twoim azylem? Mam dla Ciebie idealną propozycję bez prowizji agencji! Jako doradca finansowy, bezpłatnie pomogę również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł52 m² 11 608,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008