dowolna

Mieszkania Piaseczno – oferty mieszkań na Mazowszu

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Piaseczno,mazowieckie

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z dużą garderobą i bezpośrednim wyjściem na ogród. Salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wanną, duża garderoba plus dodatkowo szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

3 450 zł66 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Piaseczna z garażem, piwnicą i balkonem, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

865 287 zł69 m² 12 513,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł59 m² 12 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,11 m , w cichej okolicy Piaseczna, blisko do centrum. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze 4-piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł67 m² 11 968 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne i wygodne 3 pok. mieszkanie o powierzchni 66, 76 m2 usytuowane na ul. Pawiej w Piasecznie. Układ / powierzchnie Mieszkanie znajduje się na 1 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

1 013 769 zł76 m² 13 425,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak pl/ukr/eng Na sprzedaż - bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy czteropokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni prawie 76 m , w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

908 811 zł69 m² 13 144,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni prawie 70 m , w nowoczesnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu piękne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 w cichej i zielonej okolicy Piaseczna, bardzo blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Kalin

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł76 m² 11 899,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

899 000 zł | sprzedaż | 75,5 m2 | 3 pokoje | piaseczno I aleja kalin Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,55 m2, usytuowane na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

789 000 zł72 m² 11 035 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piaseczno I 3 pokoje Z balkonem I sprzedaż I 789000 zł Na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Piasecznie przy ul. Julianowskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 438,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 44,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To Doskonała propozycja jako inwestycja lub miejsce do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 018 000 zł111 m² 9 138,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania przepiękny apartament w rewelacyjnej cenie, w cichym i niskim apartamentowcu w Piasecznie. Apartamentowiec usytuowany w kameralnym budynku przy cichej uliczce blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł47 m² 11 055 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji! Atrakcyjne dwa pokoje w Piasecznie! Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m2 położone w atrakcyjnej lokalizacji Piaseczna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwitnącej Gruszy

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować eleganckie 3-pokojowe mieszkanie dla pary lub rodziny w kameralnej strefie Piaseczna. Apartamentowiec pochodzi z 2024 roku. Cena 599.000 PLN tylko ważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mleczarska

Piaseczno,mazowieckie

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednia Wyłącznie najem okazjonalny! Dostępne od zaraz! Dla osób niepalących. Proszę, aby nie kontaktowali się ze mną pośrednicy. Wynajmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janusza I Starego

Piaseczno,mazowieckie

770 077 zł74 m² 10 406,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż Zadbane 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,63 m2 zlokalizowane na drugim oraz trzecim (poddasze) piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku (rok budowy 2016). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojową nieruchomość na prestiżowym osiedlu Fort Służew. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 zloaklizowane w najlepszej częsci osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 000 000 zł80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

3 200 zł66 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Piaseczna z piwnicą i balkonem, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą za 3200zł. Ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

1 900 zł54 m² 35,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***do podpisania umowy niezbędne jest zaświadczenie O zatrudnieniu oraz średnich dochodach netto za ostatnie trzy miesiące*** Mieszkanie dla pary lub singla. Oferujemy do najmu komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 31,4 m , położona na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2004 roku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Piasecznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł75 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Staszica 40g w Piasecznie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

955 911 zł77 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- **cena całkowita**: 955 911 zł - **cena za m **: 12 450 zł - **metraż**: 76,78 m - **liczba pokoi**: 4 - **piętro**: 1 - **okna**: pcv 2-szybowe - **wysokość pomieszczeń**: 2,75 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

471 000 zł28 m² 16 672,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,25m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie idealne dla studenta lub pod dalszy wynajem , ostatnie 4 sztuki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 072 800 zł72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament Bezczynszowy w Kamienicy - Trzy Pokoje, garaż, komórka Lokatorska, działka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzy-pokojowego apartamentu w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

562 016 zł35 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- **cena całkowita**: 562 016 zł - **cena za m **: 15 980 zł - **metraż**: 35,17 m - **liczba pokoi**: 2 - **piętro**: 1 - **okna**: pcv 2-szybowe - **wysokość pomieszczeń**: 2,75 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piaseczno,mazowieckie

1 297 000 zł120 m² 10 808,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 i 2 piętrze w niskim - II piętrowym budynku z cegły w Józefosławiu. Lokalizacja: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 371,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

797 000 zł74 m² 10 770,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w 2- piętrowym budynku bez windy w Piasecznie. Lokalizacja: przystanek autobusowy 1,4 km (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

457 556 zł29 m² 15 965 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- **cena całkowita**: 457 556 zł - **cena za m **: 15 965 zł - **metraż**: 28,66 m - **liczba pokoi**: 1 - **piętro**: 0 - **okna**: pcv 2-szybowe - **wysokość pomieszczeń**: 2,75 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

1 070 000 zł92 m² 11 668,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

1 070 000 zł I 3 pokoje | 91,7 m2 I piaseczno Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,7 m2, położone na czwartym piętrze 6-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cichej Łąki

Piaseczno,mazowieckie

825 000 zł59 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania z ogródkiem 177 m2! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 3-pkojowego mieszkania o powierzchni 59 m2, wraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Piaseczno,mazowieckie

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Kościuszki. W pobliżu dużo sklepów, szkoła, przedszkola, park Miejski (700m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż klimatyczne 2 pokojowe, mieszkanie w samym centrum Piaseczna o powierzchni 40 m2, mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

802 000 zł56 m² 14 275,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,18 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Do mieszkania przynależy przestronny balkon o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Piaseczno,mazowieckie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (60m2) w Piaseczna przy Ul. Poniatowskiego 4C. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, niewielkiej garderoby oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na I piętrze gotowe do wprowadzenia się. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca garażowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż super Kawalerka (29,6 m2) + piwnica, w rewelacyjnej lokalizacji w Centrum Piaseczna, obok Parku, blisko pkp, wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

769 000 zł71 m² 10 892,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Puławskiej 45a w Piasecznie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja południe/wschód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

3 600 zł74 m² 48,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piaseczno, ul. Dworcowa 18, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na trzecim piętrze w budynku z windą. Świetna lokalizacja i dobry dojazd do Warszawy: budynek znajduje się 250m od stacji.