dowolna

Mieszkania Piaseczno – oferty mieszkań na Mazowszu

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

760 000 zł73 m² 10 354 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie W segmencie dwupoziomowe 73,4M2, 4 pokoje, piaseczno, ul.STASZICA REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

563 500 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 49M2, 2 pokoje, piaseczno, ul. Energetyczna rezerwacja! Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, zadbane mieszkanie dwupokojowe, z ogólnodostępnym parkingiem. Mieszkanie znajduje się w cichej lokalizacji, w Piasecznie przy ulicy Młynarskiej. Dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sikorskiego

Piaseczno,mazowieckie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze, w budynku z 2000 roku, ul. Sikorskiego 1a (titanik) Idealna oferta pod inwestycję, mieszkanie wynajęte, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

410 000 zł36 m² 11 539,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży przestronne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem 35,5m2 w Piasecznie na ul. Staszica położone na terenie zamkniętego osiedla z dużą ilością ogólnodostępnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

555 000 zł72 m² 7 719,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,9m2, dostępne od zaraz. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie (72,79m2) z balkonem klasycznym i francuskim w cichej i zielonej okolicy w Piasecznie. Mieszkanie posiada kw, jest pełna własność. Można na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

699 000 zł73 m² 9 602,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: tel. Jasne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

1 197 000 zł140 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Segment 139,82M2 W przedsprzedaży! Doskonała lokalizacja - zaciszne miejsce zapewniające pełną wygodę życia dzięki bogatej infrastrukturze społecznej. - miejsce idealne dla twojej rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

1 197 000 zł140 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

4 400 zł92 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji od Najemcy Wynajmę mieszkanie o powierzchni 92 m2 zlokalizowane w centrum Piaseczna przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie 3-pokojowe, widne na piątym piętrze, winda. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

1 900 zł54 m² 35,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***do podpisania umowy niezbędne jest zaświadczenie O zatrudnieniu oraz średnich dochodach netto za ostatnie trzy miesiące*** Mieszkanie dla pary lub singla. Oferujemy do najmu komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią. Doskonała lokalizacja ok. 900m do pkp Piaseczno, niecałe 300m Biedronka, żabka i piekarnia Putka po drugiej stronie ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super lokalizacja - piękna zielona I cicha okolica - ulica Ekologiczna w piasecznie uwaga! Miejsce w garażu podziemnym na poziomie -1 w cenie mieszkania ( wliczone w cenę podaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

787 780 zł66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gen. Jasińskiego w Piasecznie, 5 minut piechotą do pkp Piaseczno (szybki dojazd do Warszawy) 5 minut piechota do rynku. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

500 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży mieszkanie w znakomitej lokalizacji znajdujące się przy ulicy Puławskiej w Piasecznie Budynek nie znajduje się bezpośrednio przy ulicy Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

1 260 000 zł72 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam, wyłącznie u nas, nowe mieszkanie, dopiero co wykończone po zakupie od dewelopera. Wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

468 276 zł38 m² 12 487,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Primacasa to nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m2, mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą, położone w świetnej lokalizacji Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (60 m2) z dużą loggią, w rewelacyjnej lokalizacji w Piasecznie, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

549 000 zł50 m² 10 871,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (50,5 m2) z balkonem, w rewelacyjnej lokalizacji w Piasecznie, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

359 000 zł31 m² 11 655,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem. Kawalerka składa się z przedpokoju, oddzielnej zamykanej kuchni, łazienki z toaletą oraz pokoju z wnęką sypialną. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadarzyńska

Piaseczno,mazowieckie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie, umeblowane, wyposażone (pralka, lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna). Dwie szafy do przechowywania. Jedna w korytarzu, druga w pokoju dziennym. Do spania nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł78 m² 8 309,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nieruchomość zlokalizowana w Piasecznie przy ul.Powstańców Warszawy Lokal w którego skład wchodzi : - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

385 000 zł41 m² 9 436,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie własność z kw, bez obciążeń, najchętniej za gotówkę. Piaseczno Strusia 8 B, piętro 1 , na parterze lokale usługowe. 40,8 m2 plus duży balkon ok 7,5 m2 w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

1 900 zł28 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 października słoneczna, częściowo umeblowana kawalerka w Piasecznie, w pobliżu stacji pkp, na dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

370 000 zł44 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w bloku z windą, zlokalizowanym przy ulicy Energetycznej w Piasecznie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

655 643 zł59 m² 11 167,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

610 000 zł56 m² 10 933,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniego mieszkania w inwestycji Cicha Łąka III. Proponowany lokal ma powierzchnię 55,79 m2 i przynależy do niego ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

639 000 zł68 m² 9 397,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność prezentować 3 pokojowe, narożne jasne, ciche i przestronne mieszkanie w Piasecznie, do którego możesz się od razu wprowadzić i cieszyć nowym miejscem Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

385 000 zł41 m² 9 436,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż Dwupokojowe Mieszkanie (40,8m2) w rewelacyjnej lokalizacji w Piasecznie na Ptasim Osiedlu, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy (pkp). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

727 698 zł69 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

648 000 zł75 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ofertuję na sprzedaż mieszkanie dwu poziomowe, o powierzchni 75 m , zlokalizowane w Piasecznie. Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Poziom 1: salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mysiadło

Mysiadło,Piaseczno

365 000 zł35 m² 10 488,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż kawalerka typu studio (34,8 m2) w rewelacyjnej lokalizacji na granicy Ursynowa i Piaseczna, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (45m2) z balkonem i miejscem w garażu podziemnym, w Piasecznie blisko Ursynowa i Józefosławia. Mieszkanie należy do Wspólnoty i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje-balkon Do sprzedania wyremontowane mieszkanie 57,2 mkw w Piasecznie. Główne atuty nieruchomości: -bliskość komunikacji miejskiej -cicha i spokojna okolica - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio przestronne (65m2), dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze zamkniętego, kameralnego, świetnie położonego osiedla (ulica Staszica 42). W klatce tylko 3 mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewskie Lipy

Piaseczno,mazowieckie

1 295 000 zł93 m² 13 898 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: nowoczesny apartament w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na nowym, bardzo dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij