Mieszkanie, ul. Albatrosów

Albatrosów, Piaseczno, mazowieckie

  • 835 000 zł
  • 95 m²
  • 8 789,47 zł/m²

Zdjęcie

Agencja Nierucho...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Albatrosów

Albatrosów, Piaseczno, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

835 000 zł

95 m²

8 789,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Albatrosów

Zaktualizowane: 13 maja 2026

835 000 zł 95 m² 8 789,47 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2001
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2001

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 835 000 zł (8 789,47 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 95 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 650 zł
  • Media: ogrzewanie: gazowe własne
  • Źródło: biuro nieruchomości: Luksus Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 20361

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.
Rozkład pomieszczeń:
Poziom I:
duży, jasny salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia umeblowana i wyposażona, łazienka z wanną, schody prowadzące na drugi poziom.
Poziom II:
trzy niezależne pokoje, łazienka z wanną, przedpokój. (...)

Agent

Agencja Nieruchomości LUKSUS

22 750 20...

22 750 20 23

22 750 21 33

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agencja Nieruchomości LUKSUS

22 750 20...

22 750 20 23

22 750 21 33

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została