dowolna

Nieruchomości Piaseczno - Oferty sprzedaży nieruchomości

332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

332 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

844 000 zł59 m² 14 302,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

844 000 zł I 3 pokoje | 59 m2 I piaseczno Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,01 m2, położone na drugim piętrze 10-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 947 000 zł169 m² 11 493,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

1 947 000 zł | sprzedaż | 169,40 m2 | dom W zabudowie bliźniaczej | piaseczno | gotowy do zamieszkania! domy są gotowe! (odebrane przez pinb - są gotowe do użytkowania) bez prowizji I bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Kalin

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł76 m² 11 899,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

899 000 zł | sprzedaż | 75,5 m2 | 3 pokoje | piaseczno I aleja kalin Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,55 m2, usytuowane na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Piaseczno

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 990 000 zł380 m² 4 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom o modernistycznej architekturze, posadowiony na działce o powierzchni 3100 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gojawiczyńskiej

Orężna,Piaseczno

1 249 000 zł115 m² 10 860,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

1 249 000 zł | sprzedaż | 115m2 | dom | piaseczno | pkp Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie dwulokalowej zlokalizowanego w Zalesiu Dolnym. Budynek ma 115 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piaseczno,mazowieckie

848 736 zł78 m² 10 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:517 m²

Bez pcc I prowizji gotowy do odbioru Sprzedam 3-pokojowy dom o powierzchni całkowitej 77,83 m2 w zabudowie dwulokalowej na działce 517,2 m2 na południe od Warszawy pod Piasecznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 438,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 44,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To Doskonała propozycja jako inwestycja lub miejsce do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2 w Piasecznie, wybudowane w latach 2004/2005, które znajduje się na wysokim parterze, co zapewnia dostęp dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Piaseczno

Piaseczno,warmińsko-mazurskie

229 000 zł68 500 m² 3,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość rolna składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 6,85 ha położona we wsi Piaseczno gmina Górowo Iławeckie, powiat bartoszycki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł32 m² 13 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż / kawalerka / piaseczno Świetna inwestycja w nieruchomość lub swoje pierwsze mieszkanie? Oto idealna okazja! Na sprzedaż świetna kawalerka w północno - zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

1 119 000 zł150 m² 7 460 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Genialna inwestycja - grunt oddany W użytkowanie wieczyste I budynek stanowiący odrębną nieruchomość Wyłącznie u nas! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Orężna

Orężna,Piaseczno

595 000 zł730 m² 815,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 730 m2, usytuowaną w miejscowości Piaseczno /na granicy z Zalesiem Dolnym, w gminie Piaseczno. Na działce istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

598 900 zł104 m² 5 780,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokal mieszkalny 103,6m2, położony na parterze w budynku dwukondygnacyjnym z dwoma oddzielnymi wejściami, z dwoma ogródkami, podzielony na dwa niezależne mieszkania. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Gołkowska

Piaseczno,mazowieckie

2 900 000 zł900 m² 3 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Inwestycyjna okazja: nowoczesny hostel/pensjonat z możliwością przekształcenia w dom opieki/przychodnię/klinikę Oferujemy nowoczesny pensjonat, który już teraz przynosi zyski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

645 000 zł50 m² 12 892 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W znakomitej lokalizacji Piaseczna 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na I piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku.Zamknięte kameralne osiedle otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: piaseczno ul. Energetyczna | Blok z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 299 000 zł81 m² 16 037 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W związku ze zmianą planów jedyny w swoim rodzaju apartament trafia na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu gdzie są 2 bloki 3 piętrowe pod adresem Nowa 17. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Piasecznie. Nieruchomość posiada 48 m2 położona jest na parterze ośmiopiętrowego budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w budynku z 2014 roku w bliskiej odległości od Dworca pkp w Piasecznie (bezpośredni dojazd do centrum Warszawy) i pętli autobusowej do Warszawy (2 minuty).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 423 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bardzo dobrze skomunikowane, dwupokojowe mieszkanie w sercu Piaseczna. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Raszyńskiej w podwarszawskim Piasecznie. Stąd w zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

599 000 zł | sprzedaż | 48,6 m2 | 2 pokoje | piaseczno| ul. Albatrosów Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Albatrosów w Piasecznie. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 438,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Doskonała opcja dla rodziny! Skorzystaj z okazji i wprowadź się na większy metraż. Dom położony w spokojnej i zielonej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

527 900 zł48 m² 10 997,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne i bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 na granicy Józefosławia i Piaseczna. Mieszkanie jest rozkładowe i składa się z 2 pokoi o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł61 m² 13 013 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż | 799000zł I 3 pokoje I 61,4m2 I Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,4 m2, położone na pierwszym piętrze 3 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 200 000 zł180 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu z dużą działką i garażem! Możliwość przesłania rzutów pomieszczeń oraz filmu wnętrza domu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

430 000 zł45 m² 9 606,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja do 17-12-2024 Nowa, niższa cena! Piaseczno, ulica Szkolna, 44,76 m2, 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem; loggia; i piętro, brak windy. W pokojach i przedpokoju parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 199 000 zł152 m² 7 873,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²

- bez prowizji - - bez pcc - - 5 lat rękojmi - Stylowy Szeregowiec w Dogodnej Lokalizacji Piaseczna Przedstawiamy nowoczesny, trzypoziomowy szeregowiec o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna, przy ulicy Strusiej. Przytulne, piękne i ciche mieszkanie o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 250 000 zł174 m² 7 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 174m2 (pow. całkowita 219m2), usytuowany na działce o pow. 1300 w Piasecznie w rejonie Zalesia Dolnego. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

385 000 zł32 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyobraź sobie swoje własne cztery kąty - kameralne, przytulne i gotowe na Twój osobisty akcent. To mieszkanie na osiedlu w Piasecznie to prawdziwa perełka dla tych, którzy szukają swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

519 999 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż I mieszkanie I 519 999 zł I 2 pokoje I 36 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest piękne, świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie (36m2) w Piasecznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

645 000 zł50 m² 12 892,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gabiano nieruchomości prezentuje: 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Piasecznie. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze 3-piętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

998 000 zł86 m² 11 635,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentuję Państwu atrakcyjny segment w zabudowie szeregowej z dwoma miejscami postojowymi przed nieruchomością. Nieruchomość mieści się na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Piasecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

865 287 zł69 m² 12 513,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Geodetów

Piaseczno,mazowieckie

1 280 000 zł204 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Środkowy segment o powierzchni użytkowej 204 m-kw zlokalizowany w podwarszawskim Piasecznie na granicy z Józefosławiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dunikowskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 199 000 zł146 m² 8 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:288 m²

1 199 000 zł | sprzedaż | 146 m2 całkowita | 117,60 m2 użytkowa | dom | piaseczno | pkp Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Piasecznie. Segment ma 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł59 m² 12 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,11 m , w cichej okolicy Piaseczna, blisko do centrum. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze 4-piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł67 m² 11 968 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne i wygodne 3 pok. mieszkanie o powierzchni 66, 76 m2 usytuowane na ul. Pawiej w Piasecznie. Układ / powierzchnie Mieszkanie znajduje się na 1 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

1 013 769 zł76 m² 13 425,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak pl/ukr/eng Na sprzedaż - bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy czteropokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni prawie 76 m , w nowoczesnym,.