dowolna

Nieruchomości Piaseczno - Oferty sprzedaży nieruchomości

331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

331 ogłoszeń

4 500 000 zł460 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

! na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej części Zalesia Dolnego. Willa o klasycznej bryle w stylu rezydencjonalnym o powierzchni całkowitej 460 m2 (powierzchnia użytkowa 337.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 370 zł102,37 m² 9 312,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 370 zł102,37 m² 9 312,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 640 zł105,38 m² 10 273,68 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, trzech łazienek, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

525 000 zł34,46 m² 15 235,06 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - centrum Piaseczna Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,46 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie w sercu Piaseczna | ostatnie piętro | balkon | dużo zieleni! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na ostatnim, 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48 m² 12 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z windą przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie o powierzchni 47,36 m2 posiadające 2 widne pokoje z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nowoczesny wykonany z wysokiej klasy materiałów Nie wymaga nakładów finansowych Bardzo cicha okolica - Zalesie Dolne Wjazd na posesję z cichej drogi dobrze oświetlonej, zimą odśnieżanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 930 zł47,87 m² 13 368,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 113 zł69,28 m² 12 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 085 zł70,92 m² 12 381,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł457,33 m² 6 341,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przy zakupie lub decyzji o zakupie do końca października 2022 roku - 0% prowizji od kupującego! Lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta. Powierzchnia 457,33 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł87 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie | pkp 10min | Piaseczno - ul. Albatrosów Lokalizacja: piaseczno, ul. Albatrosów Powierzchnia: 86,6 m Cena: 825 000 zł Liczba pokoi: 4 Stan wykończenia: do.

Szczegóły ogłoszenia

3 568 000 zł1 544 m² 2 310,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Wyjątkowa działka inwestycyjna w Piasecznie przy ul. Sękocińskiej z pozwoleniem na budowę! Kupując ten teren otrzymujesz: - prawomocne Pozwolenie na Budowę na 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z 1998 roku. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł104,97 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży dwustronne, dwupoziomowe mieszkanie w Piasecznie. Dzieli się na strefę dzienną i nocną/prywatną. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, dla osób pracujących zdalnie, do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł250 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 025 m²

Piękny dom położony W cichej, spokojnej okolicy Piękny, zadbany ogród | Wysoka jakość materiałów | Gotowy do wprowadzenia | Wysokie sufity | Zieleń za oknem | Starodrzew na działce *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 832 zł59,04 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 236 zł51,48 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 384 zł51,48 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł550 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1343 m2 (składająca się z dwóch odrębnych działek ewidencyjnych) zabudowana dwoma domami wolnostojącymi : 1/ domem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piaseczno | centrum | 2 pokoje | 52 m | gotowe do wprowadzenia Cena: 699 000 zł Cena za m : 13 442 zł Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł7 899 m² 20,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy na sprzedaż dwie działki rolne o powierzchniach 3949 m2 oraz 3950 m2, położone na obrzeżach miejscowości Piaseczno, na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Z gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł70 m² 12 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Piaseczna 70 m , 3 pokoje oddzielna duża kuchnia z oknem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 035 zł70,92 m² 13 325,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Atuty inwestycji: parking podziemny - z możliwością dokupienia Lokale usługowe i biurowe w budynku Duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł440 m² 6 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki, dwie toalety, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł105 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie, idealne dla rodziny lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej części Piaseczna przy ul. Dworcowej 38, co czyni je idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 929 zł28,79 m² 14 724,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Primacasa Piaseczno kawalerka z ogródkiem, 28,79 m kw. + 15,95 m kw. ogródka | 423 929 zł Są poranki, kiedy nie chcesz się śpieszyć. Kiedy filiżanka kawy smakuje lepiej na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł90,10 m² 9 433,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt Dom w Arkadach R2 pow.90,1 m + działka 515 m stan deweloperski - 850 000zł Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 660 zł158 m² 6 004,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy w centrum Piaseczna 158 m2 Zlokalizowany na nowym osiedlu, lokal do własnej aranżacji. Możliwość podziału na 5 mniejszych lokali. Świetna propozycja inwestycyjna W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna z mediami, położona na zachód od Piaseczna, z bardzo dobrym dojazdem z Warszawy, o kształcie prostokąta 50x60m, z wyborem lasu i polany leśnej, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m , położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł24 571 m² 6,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego i budynku gospodarczego o powierzchni 2,4571 ha położona we wsi Piaseczno gmina Górowo Iławeckie,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł724 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka usługowa o szerokości 19 m od ulicy i zwęża sie do 16 m na tyłach działki, wszystkie media wraz z kanalizacją, w planie zagospodarowania jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł178 m² 12 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

W ofercie na sprzedaż nowoczesny, zadbany nie wymagający nakładów finansowych dom w bardzo cichej zalesionej okolicy Piaseczna na uroczej działce z pięknym nie wymagającym pracy ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 352 m² 732,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1352 m kw położona w Zalesiu Dolnym w pobliżu Górek Szymona. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 49 m z balkonem i klimatyzacją - 1 piętro + garaż podziemny Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł260 m² 8 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom wybudowany w 2005 roku o powierzchni użytkowej 256m2 na działce 1075m2. Budynek został wybudowany z Porothermu grubości 44cm i dodatkowo docieplony 12cm styropianu, więc jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł580 m² 1 722,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka przy jednej z głównych ulic w Piasecznie. Idealna pod usługi (nieuciążliwe). Wszystkie media miejskie. 75% zabudowy, 14m wysokość zabudowy - możliwe 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł71,93 m² 11 511,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w Piasecznie, zlokalizowane w sąsiedztwie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Odległość od stacji pkp 1.7 km. Budynek z roku 1984 z windą, nieruchomość zadbana, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł290 m² 6 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w Zalesiu Dolnym o powierzchni 198 m2 plus poddasze ok. 100 m2. Działka o powierzchni 1400m2 z dojrzałym ogrodem i drzewami. Na terenie działki osobny garaż z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,67 m² 11 805,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m2 zlokalizowane w Piasecznie przy ulicy Pawiej. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł160 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym Osiedlu Zielonym. Świetni sąsiedzi, 100 m do Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do sprzedania w bardzo dobrej lokalizacji w Piasecznie - obok dużego Auchan (ślepa ulica ). W zabudowie same domy jednorodzinne ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł263 m² 8 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, gmina Piaseczno Marzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł240 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal usługowo - mieszkalny z trzema wejściami i dwoma witrynami od frontu, w ciągu działających lokali usługowych (kancelaria adwokacka).

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł124,60 m² 14 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²