dowolna

Nieruchomości Piaseczno - Oferty wynajmu nieruchomości

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

115 zł/m²460 m² 52 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia idealnie wyeksponowany lokal na parterze z 8 niezależnymi wejściami i witrynami od ulicy. -Kompletne wyprowadzenia pod wentylację i klimatyzację (z klapami ppoż.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²205 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy na pierwszym piętrze o powierzchni 205 m2 znajdujący się w Piasecznie w budynku z 2009 roku. Lokal skład się z sześciu nie zależnych pokoi plus dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł550 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 550 m , zlokalizowana w Piasecznie. Magazyn znajduje się na terenie zamkniętym. Dostępny parking. Możliwość parkowania i manewrowania.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie wyeksponowany, nowy lokal na 1 piętrze, duże witryny widoczne od głównej ulicy, atuty Lokalu: winda Szerokie, niskie schody (pełna dostępność). Kompletne wyprowadzenia pod wentylację.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 550 €650 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ok. 650m2 w kompleksie magazynowym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Piaseczna. Standard: - małe biuro na antresoli ( ok 50m2).

Szczegóły ogłoszenia

27 300 zł1 300 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1300 m2 w Piasecznie. Pomieszczenia biurowo socjalne 84m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość min. 6m max 7,60m manewr tir brama z poziomu 0 o wymiarach 3,50.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze na zamkniętym osiedlu przy ul. Albatrosów 1 w Piaseczno. Mieszkanie idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 493 m² 45,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala wysokiego składowania wyposażona w regały na 1900 miejsc paletowych. Powierzchnia magazynu około 1000 m2, śluza załadunkowa około 180 m2, śluza przyjęcia towaru 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy składający się z dwóch oddzielnych pomieszczeń biurowych w pełni umeblowanych! Najemca, płacąc miesięczny czynsz najmu, nie ponosi dodatkowych kosztów (gaz, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²122,10 m² 1 465 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia biurowa w dwukondygnacyjnym budynku. Dostępna od lipca. Biura klimatyzowane, na podłogach wykładzina, okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł275 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa 275m 2 bez filarów w Piasecznie, z wjazdem z poziomu 0. Hala murowana, ogrzewana, ocieplona wełną mineralną, o wysokości 9m, widna, ze świetlikami w dachu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - centrum Piaseczna | 104 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 104 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Piaseczna - miejsce o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²103,70 m² 5 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 103,7m2 w centrum Piaseczna za 50zł\m2 netto. Powierzchnia biurowo- usługowa w samym centrum Piaseczna. Blisko do ul. Puławskiej i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²242 m² 14 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowy położony w centrum Piaseczna. Wynajem budynku składającego się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 242,90 m2. Rozkład: parter 49 m2, piętro pierwsze 96 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²1 200 m² 96 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu premium: luksusowy obiekt 1200 M W całości lub 1 piętro Czynsz Miesięczny: 96 000 pln Netto (za całość) Stawka za jedno piętro: 50 000 pln Netto (piętra Z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

60,34 zł/m²116 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

doskonały, w pełni wykończony lokal bez Podatku vat (wlaściciel jest osobą prtwatną) np pod gabinety medyczne, kosmetologie, branżę beauty, fitness, showroom, magazyn lub dowolny sklep lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na czwartym piętrze z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchnia umeblowana i wyposażona otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²210 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

doskonały, narożny lokal w super lokalizacji obok sklepu Netto, ul Puławska 27 Piaseczno, z ogromnymi witrynami, 4 wejścia, w budynku m in żabka, kwiaciarnia i kebab.

Szczegóły ogłoszenia

37,58 zł/m²306 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem wolnostojący budynek parterowy o pow. 306 m kw położony w Piasecznie w odległości 3,5 km od centrum. Lokal składa się z dużego hallu, 7 pomieszczeń, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 zł230 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa. Magazyn na parterze, wjazd poziom 0, około 230 m2, wysokość 4 m. Obecnie brak dostępu do toalety - tylko składowanie. Dostęp z rampy i poziomu 0. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²240 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 240m2 na 1 piętrze w wolnostojącym budynku z miejscami postojowymi w Piasecznie ul. Raszyńska za 9000zł netto. Lokal położony jest w budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja przy stacji pkp : Bezinwazyjny parking podziemny. Szeroki wjazd i dogodny wyjazd. Możliwość parkowania również busa. Monitoring przez całą dobę: 24 H . Cena parkingu : 300.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenie garażowe w budynku wolnostojącym. Może służyć również jako niewielka powierzchnia magazynowa. Pomieszczenie zamykane bramą z napędem elektrycznym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²850 m² 32 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal 350m2 lub 500m2 łącznie 850m2 w centrum Piaseczna w nowym, dwupiętrowym budynku z windą. Mile widziane usługi medyczne. Lokal przeznaczony na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

60,87 zł/m²115 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najem | 115 m2 | lokal usługowy, 9 pomieszczeń | piaseczno | 7000 brutto zł Przedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł174 m² 51,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 491 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w podwarszawskim Piasecznie! Wyłącznie najem okazjonalny! Możliwość wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja nieruchomości: jedna z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł330 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta tylko u nas w biurze. 0% Prowizji od Najemcy. Wolnostojący dom, doskonale zlokalizowany w cichej, zielonej okolicy Piaseczna niedaleko do stacji pkp Piaseczno. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²17 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal sklepowy w Centrum Piaseczna z bezpośrednim wejściem z głównej ulicy handlowej. Lokal o powierzchni 17m2 składa się z sali sprzedaży 13m2 i zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia magazynowo-biurowa do wynajęcia | piaseczno Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową w Piasecznie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²136 m² 6 664 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok.136m ,powierzchni handlowej ok.102m. Lokal posiada pomieszczenie biurowe ok.13,5m oraz wc. Duża witryna sklepowa Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

41,89 zł/m²800 m² 33 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 8 00 m2 , zlokalizowane w Piasecznie. Do dyspozycji najemcy miejsca parkingowe. Budynek oddany do użytku w 2001 roku. Piętro 1: część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo handlowy położony na parterze o powierzchni 80 m2. Lokal składa się z pomieszczenia handlowo usługowego o powierzchni 48 m2, łazienka 2.5 m2, pomieszczenie socjalne 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²70 m² 6 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal na parterze z dużymi witrynami od ulicy, ruch pieszy i kołowy, w ciągu innych działających lokali użytkowych, vis a vcis przystanków autobusowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²132,50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonały, narożny, bardzo ustawny lokal o powierzchni 132,56 m z dużymi witrynami, dodatkowo z ogródkiem o powierzchni 210 m . Lokal znajduje się w nowym budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²480 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia idealnie wyeksponowany lokal na 1 piętrze z dwoma niezależnymi wejściami i witrynami od ulicy. - windę - Szerokie, niskie schody (pełna dostępność). -Kompletne wyprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy 80 m 2 w centrum Piaseczna na III piętrze w budynku usługowo-biurowym w ciągu handlowo-usługowym. Dwa pokoje ze skosami , w tym open space ok. 48 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł420 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:712 m²

Do wynajęcia samodzielny budynek biurowy w Piasecznie, zlokalizowany na ogrodzonej posesji z urządzonym parkingiem. W piwnicy 8 pomieszczeń, na parterze 5 pokoi, a na piętrze 7.

Szczegóły ogłoszenia

58 900 zł2 020 m² 29,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite Nieruchomości przedstawia do wynajmu duży wybór hal magazynowych wraz z biurami przy ul. Jana Pawła II w Piasecznie. Biura od 70 m2 - 640 m2 Magazyny od 1.800 m2 - 4.500 m2 Duży.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²840 m² 31 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 840 m , usytuowany na pierwszym i drugim piętrze nowoczesnego budynku w centrum Piaseczna. Obiekt zlokalizowany jest przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje Piaseczno osiedle lech ul Młynarska, 53 m2, 3 piętro w 3 piętrowym z miejscem garażowym i komórką lokatorską. Ładne 2 pok .mieszkanie na zamkniętym , cichym.

Szczegóły ogłoszenia

38 745 zł1 845 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1845 m2 w Piasecznie. Pomieszczenia biurowo socjalne 145m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 8m manewr tir 2 doki brama z poziomu 0 24 godzinna ochrona.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij