dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piaseczno

417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

417 ogłoszeń

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 299 000 zł260 m² 8 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom wybudowany w 2005 roku o powierzchni użytkowej 256m2 na działce 1075m2. Budynek został wybudowany z Porothermu grubości 44cm i dodatkowo docieplony 12cm styropianu, więc jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 73 m z prywatnym ogrodem w inwestycji Przyjazne Janczewice komfortowe życie pod Warszawą. Dom rozplanowany jest na dwóch kondygnacjach, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 400 zł73 m² 9 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

o nowych ogłoszeniach

2 099 000 zł1 020 m² 2 057,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1020 m2 z funkcją usługową w bardzo dobrej lokalizacji. Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza, możliwość budowy dwóch budynków dwukondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem

Piaseczno,mazowieckie

1 999 000 zł457,33 m² 4 371,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piaseczno | kniaziewicza | sprzedaż | lokal usługowy | 460 m2 | 1 999 000 zł + vat Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji o powierzchni 457,33.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie wyeksponowany, nowy lokal na 1 piętrze, duże witryny widoczne od głównej ulicy, atuty Lokalu: winda Szerokie, niskie schody (pełna dostępność). Kompletne wyprowadzenia pod wentylację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 190 000 zł154 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż tylko za gotówkę! Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Łoś ( do sprzedania 3 podobne domy)stan: deweloperskipowierzchnia użytkowa: ok.148 mDziałka: 700 m wiata garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 000 zł155,96 m² 8 078,99 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Dom w Baszkówce k. Warszawy komfort, funkcjonalność i zieleń w zasięgu ręki. Nowoczesny, 6-pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni 155,96 m położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł155,96 m² 7 566,04 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł155,96 m² 7 886,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m , położone na wysokim parterze (jak 1. piętro). Kameralny budynek z 2008 roku na osiedlu Majowy Zakątek przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł67 m² 12 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piaseczno ul. Złotej Kaczki - 67m2 / 3 pokoje + bardzo duży ogród - 95m2 - na granicy Piaseczna i Ursynowa / obok Staw Mysiadło we speak english do wejścia Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

826 000 zł57,57 m² 14 347,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piaseczno centrum -3 pokoje 57,57M - taras 29M Twój prywatny ogród w sercu Piaseczna - 3 pokoje z gigantycznym tarasem! Szukasz balansu między miejską wygodą a przestrzenią do odpoczynku?.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 500 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z kawałkiem lasu zaprasza tych którzy chcą mieć swój dom w otoczeniu lasu a zarazem nie na odludziu, bezpiecznie. Wokół ładne domy a ten postawiony wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puławskiej 42D w Piasecznie. Lokal o powierzchni 66 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł15 500 m² 109,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna (wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

100 zł/m²480 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia idealnie wyeksponowany lokal na 1 piętrze z dwoma niezależnymi wejściami i witrynami od ulicy. - windę - Szerokie, niskie schody (pełna dostępność). -Kompletne wyprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²840 m² 31 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 840 m , usytuowany na pierwszym i drugim piętrze nowoczesnego budynku w centrum Piaseczna. Obiekt zlokalizowany jest przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

41,89 zł/m²800 m² 33 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 8 00 m2 , zlokalizowane w Piasecznie. Do dyspozycji najemcy miejsca parkingowe. Budynek oddany do użytku w 2001 roku. Piętro 1: część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł724 m² 801,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka nr 37, obręb 57, położona w miejscowości Piaseczno przy ul. Świętojańskiej, o powierzchni 724 m , stanowi atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Piaseczno,mazowieckie

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Znakomita lokalizacja kamienicy w centrum Piaseczna, miejsca parkingowe przy budynku znajdującym się przy głównej ulicy w mieście. Sąsiedztwo Urzędu Gminy Piaseczno, sądu, starostwa, innych.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł38,73 m² 12 987,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Piasecznie przy ul. Cichej Łąki 5. Lokal ma powierzchnię 38.73 m2. Położony jest na ostatnim piętrze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dostępny tylko w naszym biurze! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w świetnym miejscu, u zbiegu ulic Puławskiej i Geodetów w Piasecznie. Powierzchnia użytkowa 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Piaseczna przy ulicy alei Róż. Mieszkanie jest 2-pokojowe z balkonem i oddzielną widną kuchnią i łazienką. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42 m² 13 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1999r. Zamknięte monitorowane osiedle z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł106 m² 10 377,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Piękny lokal użytkowy 106m 2 z małym ogródkiem, na parterze w Piasecznie / Nowej Iwicznej, z trzema własnymi miejscami postojowymi przed wejściem do budynku. Świetny na gastronomię,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 180 m , położony na działce 600 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61,40 m² 9 918,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,40 m2 usytuowanego w Piasecznie przy ul. Aleja Róż, mieszczącego się na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

880 000 zł70 m² 12 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Piaseczna 70 m , 3 pokoje oddzielna duża kuchnia z oknem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na czwartym piętrze z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchnia umeblowana i wyposażona otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł47,90 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

32 zł/m²205 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy na pierwszym piętrze o powierzchni 205 m2 znajdujący się w Piasecznie w budynku z 2009 roku. Lokal skład się z sześciu nie zależnych pokoi plus dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

1 690 000 zł187 m² 9 037,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Powierzchnia działki wynosi 1405 m , co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,99 m² 11 942,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł189 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 417 m²

Dzielnica ogrody w Zalesiu Dolnym, historyczne założenie urbanistyczne, klimatyczne miejsce, zalesiona działka. Wokół jedynie niska zabudowa jednorodzinna zatopiona w bujnej zieleni, teren.

Szczegóły ogłoszenia

925 900 zł69,10 m² 13 399,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

19 900 zł550 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 550 m , zlokalizowana w Piasecznie. Magazyn znajduje się na terenie zamkniętym. Dostępny parking. Możliwość parkowania i manewrowania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

10 000 000 zł1 258 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch budynków wolnostojących dwukondygnacyjnych, odpowiednio o powierzchni zabudowy 431 m kw. i 567 m kw., posadowionych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł115,50 m² 7 359,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż w Piasecznie. Główne cechy mieszkania (115,5 m , 5 pokoi) Metraż i układ: 115,2 m , dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

95 zł/m²70 m² 6 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal na parterze z dużymi witrynami od ulicy, ruch pieszy i kołowy, w ciągu innych działających lokali użytkowych, vis a vcis przystanków autobusowych. Lokal.