dowolna

Domy wyremontowane Piaseczno - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

6 600 zł240 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia duży segment skrajny w Piasecznie pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać bardzo blisko stolicy ciesząc się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

730 000 zł150 m² 4 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wybudowane według projektu Dom w klematisach 20 (bn). Działka 500 m2. własna kw wieczysta na dom i działkę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

4 600 000 zł650 m² 7 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 594 m²

English description at the bottom of this page: willa miejska w Zalesiu Górnym, dom o charakterze rezydencjalnym o powierzchni całkowitej 650 m2 w otoczeniu Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

830 000 zł170 m² 4 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

2km od centrum Piaseczna! Do sprzedania segmenty w atrakcyjniej cenie 4300/m2 na zamkniętym osiedlu! Termin oddania IV kwartał 2023! Segmenty są w trakcie budowy! Cechują się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 789 000 zł165 m² 10 842,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej. Został wykończony w wysokim standardzie. Znajduje się w cichej, zielonej okolicy. Zalety: - nie wymaga żadnych nakładów finansowych- do wejścia - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 350 000 zł235 m² 5 755,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Oferuję nowoczesny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, na dużej działce w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie piaseczyńskim, miejscowość Biały Ług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Piaseczno,mazowieckie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Działka 1.646 m2 3 sypialnie Basen Kominek OZE Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania w 2021 roku nieruchomość przeszła remont, posiada Instalacje solarną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Mysiadło,Piaseczno

2 390 000 zł360 m² 6 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Avenue Estate prezentuje Państwu rodzinny wolnostojący dom gotowy do wprowadzenia. Przepiękna oraz duża działka w znakomitej lokalizacji! Lokalizacja Mysiadło to bezpieczna, rodzinna oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 895 000 zł190 m² 9 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Avenue Estate prezentuje stylowy dom parterowy zlokalizowany w malowniczej części Piaseczna! Opis Nieruchomości Na sprzedaż parterowy dom tupu bliźniak gotowy do wprowadzenia, z instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 894 000 zł190 m² 9 962,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

920 000 zł137 m² 6 710,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja dwóch Bliźniaków w Woli Gołkowskiej w stanie Deweloperskim, planowane oddanie Marzec 2023r. W pobliżu dwa wloty do trasy S7: pierwszy Robercin ( otwarcie trasy czerwiec 2023r) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

23 000 zł395 m² 58,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

4 min jazdy do thames british school ( piaseczno campus ) Dębowy Park Rezydencje zostały zaprojektowane przez warszawską Pracownię Projektową Archikar, a głównym projektantem był architekt Adam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

3 500 000 zł395 m² 8 857,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Rezydencje zostały zaprojektowane przez warszawską Pracownię Projektową Archikar, a głównym projektantem był architekt Adam Karkusiewicz. Dom jest usytułowany w północno wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 299 000 zł141 m² 9 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Gotowy do wprowadzenia. Dom wolnostojący. Ładnie zagospodarowana działka Z systemem nawadniającym. Dwustanowiskowy garaż wolnostojący Gorąco polecam dom wolnostojący o powierzchni 141 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

5 000 zł105 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

DO wynajęcia dom wolnostojący! Zapraszam na prezentację parterowego domu, świetnie usytuowanego w malowniczej i zielonej części Zalesia Dolnego ( Piaseczno). Miejsce to zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 350 000 zł234 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

oferuje nowoczesny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, na dużej działce w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie piaseczyńskim, miejscowość Biały Ług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Owocowy Sad

Piaseczno,mazowieckie

1 390 000 zł129 m² 10 814,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Na sprzedaż wygodny segment w Piasecznie na osiedlu owocowy sad! Dom posiada przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 wygodne sypialnie, łazienkę, pomieszczenia towarzyszące oraz garaż. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie Dolne,Piaseczno

2 310 000 zł331 m² 6 975,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

**** Funkcjonalny Dom / Taras+ Ogród / Duży garaż/ Basen / Od zaraz **** Atuty nieruchomości: podgrzewany basen z pełną infrastrukturą oraz pięknie zagospodarowany ogród, dom po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 895 000 zł190 m² 9 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie Dolne,Piaseczno

2 465 000 zł331 m² 7 443,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:964 m²

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prezentacją domu serdecznie zapraszam do kontaktu- posiadam klucze do nieruchomości. Wyjątkowe miejsce dla rodziny blisko rozwiniętej infrastruktury. Cenisz sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piaseczno

Józefosław,Piaseczno

7 200 zł150 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment 150 mkw Z ogródkiem, blisko lasu kabackiego dwie kondygnacje: parter ; duży słoneczny salon z kominkiem i wyjściem do ogródka ok.80 mkw, osobno kuchnia wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

1 099 900 zł134 m² 8 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Lokalizacja: pogranicze Piaseczna i Józefosławia to spokojna, świetnie zorganizowana pod względem usługowo-handlowym okolica. Mieści się tu kilka dobry szkół, liczne przedszkola, liceum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Piaseczno,mazowieckie

2 480 000 zł283 m² 8 772,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 282,7 m2, usytuowany na działce 1250 m2 w Piasecznie. Dom położony w zacisznym i spokojnym miejscu w centrum Piaseczna. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

1 249 000 zł134 m² 9 324,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

2 615 000 zł331 m² 7 896,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:964 m²

Przedstawiam Państwu propozycję sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego oraz rodzinnego domu wolnostojącego w Zalesiu Dolnym o powierzchni 331,17 m2 oraz całkowitą powierzchnią działki 964.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaseczno,mazowieckie

10 500 zł134 m² 78,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zalesie Dolne,Piaseczno

2 500 000 zł480 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący 480m2 na działce 1800m2 w Piasecznie- zalesie Dolne, 8 pokoi, 4 łazienki za 2500000zł. Jest to ciekawa, nietuzinkowa rezydencja o charakterze dwurodzinnym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 000 000 zł280 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Piękny dom dla dużej rodziny -8 pokoi Żabieniec koło Piaseczna kilka kilometrów od Ursynowa , dom ok 280m2 plus garaż , wygodny, wolnostojący , dwukondygnacyjny do małego wykończenia/ łazienki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowy Sad

Piaseczno,mazowieckie

1 250 000 zł134 m² 9 331,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

6 500 zł189 m² 34,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja Dom przytulny i przyjazny bezpośrednio - na osiedlu domków jednorodzinnych typu "dworek Polski"- przy granicy Zalesia Górnego, wspaniała lokalizacja, cicha, spokojna i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie Dolne,Piaseczno

2 699 000 zł314 m² 8 598,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:980 m²

Funkcjonalny rozkład-rodzinny-stan do odświeżenia- podgrzewany basen Jesteś zainteresowany nieruchomością, skontaktuj się ze mną, a przedstawię szczegółowo ofertę wraz z dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strumykowa

Piaseczno,mazowieckie

999 000 zł190 m² 5 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:119 m²

Dom W zabudowie szeregowej 190M2, 6 pokoi, piaseczno, ul.Strumykowa (Piaseczno, mazowieckie, Strumykowa) Na sprzedaż: Segment w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. 11 Listopada

Zalesie Dolne,Piaseczno

5 800 zł150 m² 38,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Posiadam dom wolnostojący w Zalesiu Dolnym w dzielnicy Piaseczna. Dom o powierzchni użytkowej 150 m2 z działką zagospodarowaną o powierzchni 880 m2 Garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 500 000 zł283 m² 8 833,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

NA sprzedaż luksusowy dom W piasecznie L uksusowy dom w bardzo wysokim standardzie wykonania w centrum Piaseczna o powierzchni 282,7 m2, działka 1250 m2 w wyjątkowo zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

730 000 zł170 m² 4 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

4300 zł m2 domu 2km od centrum Piaseczna! Do sprzedania segmenty w atrakcyjniej cenie na zamkniętym osiedlu! Termin oddania IV kwartał 2022! Segmenty są w trakcie budowy! Cechują się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

1 450 000 zł484 m² 2 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Dom 484,42M2, 6 pokoi, piaseczno, ul.MIRIAMA PRZESMYCKIEGO (piaseczyński, Piaseczno,mazowieckie) Na sprzedaż: Jednopiętrowy dom w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

730 000 zł170 m² 4 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

2km od centrum Piaseczna! Do sprzedania segmenty w atrakcyjniej cenie 4300/m2 na zamkniętym osiedlu! Termin oddania IV kwartał 2022! Segmenty są w trakcie budowy! Cechują się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

1 059 000 zł120 m² 8 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: segment - Piaseczno | Wykończony i umeblowany w wysokim standardzie | 120 m2 | 4 pokoje | duży taras 50 m2 | miejsce postojowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Piaseczno,mazowieckie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom 3 piętrowy 240M2 oraz 50M2 mały domek, 7 pokoi, piaseczno-zalesie dolne, ul. 11 listopada (piaseczno, zalesie Dolne, 11 Listopada) Na sprzedaż: trzypiętrowy dom w zabudowie (połowa bliźniaka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 300 000 zł232 m² 5 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować idealny dom dla rodziny w pełni umeblowany. Dom wolnostojący o pow. 232 m2 według projektu virgo II. Działka 1500 m2. Nieruchomość położona w Grochowa 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

649 000 zł168 m² 3 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wybudowane według projektu Dom w klematisach 20 (bn). Działka 500 m2. własna kw wieczysta na dom i działkę. Nieruchomość.