dowolna

Domy wyremontowane Piaseczno - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urbanistów

Chyliczki,Piaseczno

1 100 000 zł140 m² 7 868,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom z tarasem pod Warszawą - trzy sypialnie, kominek, garaż, użytkowe poddasze, bardzo dobry standard i cena? Może to jest ta oferta, której szukasz? Zapraszam do sprawdzenia co kryje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 280 000 zł190 m² 6 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

-wyjątkowa oferta- do sprzedania duży dom położony w południowej części Piaseczna w dzielnicy willowej w okolicach ul. Stefana Żeromskiego. Dom był rozbudowywany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Owocowy Sad

Piaseczno,mazowieckie

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W zabudowie szeregowej 160M2, 5 pokoi, piaseczno, ul.OWOCOWY SAD (Piaseczno, mazowieckie, Owocowy Sad) Na sprzedaż: Segment w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

-fotowoltaika, ,rekuperacja,zagospodarowany ogród- do sprzedania 2 bliźniaki w formie 2-lokalowej położone w urokliwym i zielonym miejscu 15 min. od centrum Piaseczna. Przewidziany czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaseczno,mazowieckie

4 800 zł250 m² 19,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dom-bliźniak 250m2 na działce 1000m2 W centrum Piaseczna blisko stacji pkp za 4800zł. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko stacji pkp Piaseczno oraz przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wilanowska

Piaseczno,mazowieckie

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom 400M2, 10 pokoi, józefosław, ul.WILANOWSKA (Józefosław, piaseczyński, Wilanowska) Na sprzedaż: Jednopiętrowy dom w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 290 000 zł190 m² 6 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Orężna

Orężna,Piaseczno

1 250 000 zł141 m² 8 865,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:736 m²

Piaseczno zalesie dolne okolica orężnej dom parterowy Z garażem. Praktyczny i wygodny Dom położony na niewielkiej działce w cichej i spokojnej dzielnicy Piaseczna-Zalesia Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia dom parterowy z ogrodem położony w Piasecznie za 2500zł miesięcznie plus opłaty licznikowe. Dom jest po generalnym remoncie w tym roku, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z cegły wraz budynkami gospodarczymi, w Zalesiu Dolnym, w świetnej lokalizacji umiejscowiony na dużej działce o pow. 1670 m2~dom jest parterowy - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

4 000 zł204 m² 19,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia od pażdziernika piękny dom w Kamionce k. Piaseczna, zbudowany w 2007/2008 r , znajdujący się w bardzo ładnej, cichej, willowej okolicy.Dom o pow.204m2 Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł137 m² 4 817,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia użytkowa: domu 137 mkw, dodatkowo 29 mkw poddasza. Powierzchnia całkowita poddasza to 67 m, dochodzą jednak skosy. Wspaniała przestrzeń do aranżacji np. kuchni, pokoju i małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malachitowa

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny segment o powierzchni całkowitej 240m2, działka ok 250 m2, lokalizacja: piaseczno ul. Malachitowa, pełna infrastruktura, spokojna okolica, atrakcyjna cena. Segment wybudowany w 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Przepiękna przedwojenna willa po generalnym remoncie, o pow. 166m kw, na działce częściowo zalesionej starodrzewem o pow. 2138m kw; dom w pełni wyposażony i wykończony, w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zielona

Chyliczki,Piaseczno

3 800 zł160 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam, mamy do bezpośredniego wynajęcia dom - kanadyjczyk na tzw. "amerykańskim" osiedlu zamkniętym w Piasecznie. W domu znajduje się: - parter: pokój dzienny, kuchnia, jadalnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kmicica

Piaseczno,mazowieckie

740 000 zł185 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zadbany, po remoncie, dom na słonecznej działce ze starodrzewiem. Całkowita powierzchnia domu 180 m2, w tym częściowe podpiwniczenie i strych. Na parterze salon z kuchnią (częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piaseczno

Nowa Iwiczna,Piaseczno

2 000 zł131 m² 15,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Wynajmę od zaraz bliźniak z ogródkiem (ok. 291m2) z 2008r. Dom znajduje się na osiedlu 'siedlisko Konwaliowe' ok. 10 min piechotą od stacji pkp Nowa Iwiczna. W pobliżu sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojacy, przytulny gotowy do zamieszkania - W malowniczej otulinie lasu chojnowskiego. Parter - przestronna kuchnia otwarta na salon, salon, pokój gościnny; łazienka łącznie z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malachitowa

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwalii

Piaseczno,mazowieckie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy do zamieszkania remont W 2013 r. Dom zbudowany w 2006 r., wykończony w 2007 r. materiałami wysokiej jakości. Spokojna, cicha okolica, segment usytuowany na końcu ślepej uliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

965 000 zł200 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojacy, przytulny gotowy do zamieszkania - W malowniczej otulinie lasu chojnowskiego. Kupujacy nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca parter - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malachitowa

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny segment o powierzchni całkowitej 240m2, działka ok 200m2, lokalizacja: piaseczno ul. Malachitowa, pełna infrastruktura, spokojna okolica, atrakcyjna cena. Segment wybudowany w 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kościeliska

Piaseczno,mazowieckie

1 000 $300 m² 3,33 $/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

segment na ul. Koscieliskiej, na osiedlu zamknietym 2x5 segmentow. Blisko do autobusow i drogi dojazdowej do Warszawy. Jest calkowicie wyposazony (meble, pralka, lodowka, zmywarka, mikrofalowka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca dom W stylu dworku (1/2 bliźniaka) bardzo funkcjonalny I wygodny. Parter : salon z kominkiem (35m2) bardzo jasny, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malachitowa

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 190 000 zł182 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Super połozona nieruchomość w dobrym miejscu Piaseczna. Idealne miejsce na odpoczynek i dobry biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kmicica

Zalesinek,Piaseczno

755 000 zł160 m² 4 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Zadbany, po remoncie, dom na słonecznej działce ze starodrzewiem. Całkowita powierzchnia domu 180 m2, w tym częściowe podpiwniczenie i strych. Na parterze salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwalii

Piaseczno,mazowieckie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom zbudowany w 2006 r., wykończony w 2007 r. materiałami wysokiej jakości. Spokojna, cicha okolica, segment usytuowany na końcu ślepej uliczki, posesja zamknięta osobną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kosodrzewiny

Józefosław,Piaseczno

850 000 zł189 m² 4 497,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Sprzedam szybko - bezpośrednio I szybko Segment środkowy na granicy Piaseczna, józefosławia i Warszawy 5 pokoi! W piwnicy duży wygodny garaż (25 m) kotłownia, pralnia (4 m), chłodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mochnackiego

Piaseczno,mazowieckie

740 000 zł198 m² 3 729,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:221 m²

Segment narożny na osiedlu zamkniętym, budowany w technologii tradycyjnej cegła i dachówka ceramiczna, elewacja z cegły klinkierowej. Usytuowany w centrum Piaseczna na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zalesie Dolne

Zalesie Dolne,Piaseczno

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zalesie Dolne, umeblowany dom do wynajęcia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

865 000 zł140 m² 6 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 140m2 piaseczno/mysiadło - sprzedam bezpośrednio, cena do negocjacji! Dom zbudowany w 2006 r., wykończony w 2007 r. materiałami wysokiej jakości. Spokojna, cicha okolica, segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielony Sad

Piaseczno,mazowieckie

1 395 000 zł330 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wykonczenie: gres polerowany, parkiet egzotyczny, deska barlinecka, wysoki standard wykończenia, salon kąpielowy z sauną. Ogród z instalacją nawodnienia. Dodatkowo miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Herberta

Piaseczno,mazowieckie

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia piętro domu 75m2, trzy pokoje. Salon, sypialna, gabinet (druga sypialnia), kuchnia, łazienka. Dom po kapitalnym remoncie, świeżo odnowiony. Taras 20m2, garaż, miejsce parkingowe, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o powierzchni 200 m, z garażem na 2 samochody, zagospodarowanym ogródkiem przydomowym 400 m (drzewa i krzewy) do wynajecia w gminie piseczno, dzielnica józefosław. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Baczyńskiego

Piaseczno,mazowieckie

3 600 zł230 m² 15,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Bezpośrednio wynajmę dom wolnostojący na dużej działce w cichej, spokojnej i zielonej części Piaseczna. W pobliżu sklepy, szkoły, przychodnia, szpital, autobus i stacja pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

980 000 zł195 m² 5 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Atrakcyjny dom położony w miejscowości Żabieniec (ok 1km od Piaseczna) w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na zagospodarowanej działce o powierzchni 2 750 m2. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajki

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jest po generalnym remoncie- wymieniona całkowicie instalacja wodna, gazowa i elektryczna. Dół: przedpokój, łazienka, garderoba na buty i odzież wierzchnią, kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom bliźniak, położony na zamkniętym strzeżonym osiedlu domów. Piękne zielone osiedle z basenem własnym klubikiem, placem zabaw i boiskiem dla dzieci. Ciche, idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł215 m² 3 953 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Cicha, spokojna, zielona okolica. Wszędzie blisko: przedszkole - 300m, szkoła - 300m, przychodnia lekarska - 250m, przystanek mza - 400m, poczta - 300m, 2 sklepy spożywcze w pobliżu. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Orężna

Piaseczno,mazowieckie

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Możliwość wynajęcia lokalu obok 40m2 pod działalność gospodarczą.