dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Piaseczno

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 065 000 zł1 185 m² 898,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio piękną działkę na cichej, prestiżowej i tonącej w zieleni ul. Królowej Jadwigi w doskonałym punkcie Zalesia Dolnego. Puste działki na sprzedaż w tym.

Szczegóły ogłoszenia

5 338 000 zł5 338 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała oferta inwestycyjna! Nieruchomość z potencjałem! Grunt zabudowany o powierzchni 5338 m kw o wymiarach 59 x 90 m. Działka z dostępem do 2 dróg gminnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 425 000 zł1 500 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w najbardziej prestiżowej, willowej części Zalesia Dolnego przy ul. Jasnej 9. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna z mediami, położona na zachód od Piaseczna, z bardzo dobrym dojazdem z Warszawy, o kształcie prostokąta 50x60m, z wyborem lasu i polany leśnej, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

14 770 860 zł37 874 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała propozycja dla firmy budowlanej. 3,8 ha pod budowę osiedla domów jednorodzinnych! W chwili obecnej teren został podzielony na kilkanaście działek budowlanych o różnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł24 571 m² 6,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego i budynku gospodarczego o powierzchni 2,4571 ha położona we wsi Piaseczno gmina Górowo Iławeckie,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 352 m² 732,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1252 m kw położona w Zalesiu Dolnym w pobliżu Górek Szymona. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł560 m² 1 248,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zgrabna, kwadratowa działka budowlana o pow. 560 m2. Położona przy głównej ulicy w Piasecznie. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. W okolicy pełna infrastruktura; szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł1 020 m² 2 057,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1020 m2 z funkcją usługową w bardzo dobrej lokalizacji. Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza, możliwość budowy dwóch budynków dwukondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 500 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z kawałkiem lasu zaprasza tych którzy chcą mieć swój dom w otoczeniu lasu a zarazem nie na odludziu, bezpiecznie. Wokół ładne domy a ten postawiony wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł15 500 m² 109,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna (wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł724 m² 801,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka nr 37, obręb 57, położona w miejscowości Piaseczno przy ul. Świętojańskiej, o powierzchni 724 m , stanowi atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 120 m² 1 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Józefosław przy ulicy Jerzyka o powierzchni 1120m2 i wymiarach 20x76. Teren działki równy-suchy, dostępne media (w ulicy) to prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł1 500 m² 573,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko w naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka budowlana 1500 m Piaseczno, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł606 m² 1 468,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 606 m , położona w Piasecznie (05-500) przy ul. Elizy Orzeszkowej, w spokojnej okolicy. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce, pełne słońca, dla ceniących wypoczynek. wszystko w zasięgu ręki. Działka budowlana o pow. 1000 mkw. Media: prąd, gaz, woda., studnia głębinowa Działka znajduje się tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Piaseczno,mazowieckie

10 920 000 zł21 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren przy obwodnicy Piaseczna. Objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Podstawowe przeznaczenie - usługi i produkcja nieuciążliwa oraz składy. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł4 350 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Chyliczki k. Piaseczna przy ul. Wschodniej w powiecie Piaseczyńskim. Przeznaczenie: budowlana ( mn - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną /.

Szczegóły ogłoszenia

59 999 zł499 m² 120,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na jezioro - wieś Piaseczno Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 499m2 z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

3 568 000 zł1 544 m² 2 310,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Wyjątkowa działka inwestycyjna w Piasecznie przy ul. Sękocińskiej z pozwoleniem na budowę! Kupując ten teren otrzymujesz: - prawomocne Pozwolenie na Budowę na 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 864 m² 724,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa zabudowana domem wolnostojącym położona w Piasecznie w zielonej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury. Dom wybudowany w latach 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 000 zł553 m² 2 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piaseczno ul Przesmyckiego do sprzedaży działka 553 m2. Wymiary od ulicy ok22m na 26m. Media woda ,elektryczność , gaz, kanalizacja w ulicy. Brak mpzp. Można wystąpić o warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł900 m² 238,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powitaj Magiczną Działkę wśród Drzew obok Piaseczna! Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej działki, która ukrywa w sobie niezwykły potencjał! Położona w malowniczej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł3 001 m² 666,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3001 m położona przy ul. Dębowej w Zalesiu Dolnym prestiżowej, willowej części Piaseczna. Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Konarskiego

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 190 000 zł1 705 m² 697,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m , zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Piaseczno,mazowieckie

1 360 000 zł1 700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje działkę do sprzedaży 1700m2 przy ulicy asfaltowej z mediami. Media - prąd, woda, gaz w ulicy, kanalizacja na działce. Częściowo ogrodzona, siatka, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wschodnia

Chyliczki,Piaseczno

1 950 000 zł4 350 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

2 290 000 zł1 054 m² 2 172,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny budynek usługowo-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej 400 m , w tym 200 m powierzchni idealnej pod gastronomię oraz 200 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Piaseczno

Piaseczno,warmińsko-mazurskie

159 000 zł24 571 m² 6,47 zł/m²

 

 

 

Zalesie Dolne,Piaseczno

2 500 000 zł3 600 m² 694,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 500 000 zł | sprzedaż | 3600 m2 | działka | zalesie dolne | piaseczno | lub 2 (po podziale) x 1800 m2 w cenie 1 300 tys. zł każda. Przedmiotem sprzedaży jest wyjatkowa działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Piaseczno

Zalesie Dolne,Piaseczno

1 699 000 zł15 500 m² 109,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna Zalesia Dolnego (wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV i V klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 300 000 zł3 800 m² 605,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania zabudowane działki o łącznej powierzchni 3800 m2 Na działce znajdują się budynek dwulokalowy z zabudowie bliźniaczej. Budynek posiada cztery lokale, kazdy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piaseczno

Orężna,Piaseczno

4 900 000 zł5 833 m² 840,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam przepiękną, unikatową nieruchomość, położoną w Piasecznie, zalesiu Dolnym. Powierzchnia : 5800 m2. Wymiary : szer. 70m i 78m dł. 69m i 103m. Wszystkie media miejskie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wschodnia

Chyliczki,Piaseczno

1 950 000 zł4 350 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Chyliczki k. Piaseczna przy ul. Wschodniej w powiecie Piaseczyńskim. Przeznaczenie: budowlana ( mu - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chyliczki,Piaseczno

800 000 zł1 092 m² 732,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1092 m , położonej w malowniczej miejscowości Chyliczki, powiat piaseczyński. Parametry działki Powierzchnia: 1092.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chyliczki,Piaseczno

2 600 000 zł5 678 m² 457,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 5678 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Chyliczki. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 200 000 zł1 600 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Chyliczkach - prestiżowa lokalizacja przy granicy z Konstancinem Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej, zlokalizowanej w Chyliczkach, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 123 000 zł1 605 m² 699,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana idealnie nadająca się pod usługi nieuciążliwe. Powierzchnia 1605m2 o wymiarach 25 na 65m. Teren objęty Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Wszystkie media miejskie. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piaseczno

Chyliczki,Piaseczno

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w prestiżowej miejscowości Chyliczki w gminie Piaseczno. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1000 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Piaseczno

Piaseczno,warmińsko-mazurskie

195 000 zł32 889 m² 5,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka rolna o powierzchni 3,2889 ha, z w ydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego i budynku gospodarczego, położona w kameralnej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wschodnia

Chyliczki,Piaseczno

2 149 000 zł4 350 m² 494,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Chyliczki k. Piaseczna przy ul. Wschodniej w powiecie Piaseczyńskim. Przeznaczenie: budowlana (pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną /.