dowolna

Mieszkania w nowym bloku Piaseczno - Oferty sprzedaży lub najmu

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

770 000 zł55,54 m² 13 863,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 220,59 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio i bez prowizji! Prestige Osiedle Róż Do sprzedania funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 z pełnym wyposażeniem i wielkim tarasem zielonym - ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

580 000 zł47,40 m² 12 236,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

580 000 zł | sprzedaż | 2 pokoje | 47,4 m2 | piaseczno | Puławska Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 8 piętrze w 8-mio piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

470 000 zł31,40 m² 14 968,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie oferuje mieszkanie 31 m2 w sercu Piaseczna na Osiedlu Róż. Bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą. Mieszkanie emanuje spokojem i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł72,98 m² 13 565,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Owocowy Sad w Piasecznie. Jeśli szukasz cichego i kompaktowego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł69,20 m² 13 410,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 , położone na parterze kameralnego budynku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych części.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł51,75 m² 13 487,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,75 m2, położone na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Raszyńskiej w Piasecznie. Nieruchomość idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

758 000 zł69,15 m² 10 961,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Przedmiotem oferty jest 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 55m2, oraz miejscem parkingowym dodatkowo płatnym 40 000 Oddanie lokalu w marcu 2026 roku. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w niskim budynku przy ulicy Grochowskiego w Piasecznie. Mieszkanie bardzo widne, zadbane, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

3 900 zł73,90 m² 52,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piaseczno, ul. Dworcowa 18, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na trzecim piętrze w budynku z windą, nowość! Świetna lokalizacja i dobry dojazd do Warszawy: budynek znajduje się 250m.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł78,69 m² 11 691,45 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament Z wyjątkowym widokiem na zachody słońca nad miastem Trzypokojowy apartament o pow. 78,69m kw z dużym balkonem i z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł47,90 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z: przedpokoju z pojemną szafą salonu z wyjściem na loggie - z widokiem na zieleń sypialni łazienki z wanną Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69 m² 14 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż | 980 000 zł | 69 m2 | mieszkanie | 2,3 pokoje | ogródek | Jasińskiego | Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

878 084 zł70 m² 12 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 3 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

917 085 zł75 m² 12 228 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 4 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

888 758 zł73 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z piękną ekspozycją! Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie z dwoma balkonami w samym centrum Piaseczna! Mieszkanie z widokiem na zieleń, w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

877 392 zł70 m² 12 534 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

783 000 zł55,54 m² 14 097,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

3 600 zł55,13 m² 65,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 600 zł | Wynajem | 3 pokoje | 55 m2 I Piaseczno | Grochowskiego | blisko pkp Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Piaseczna - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł66,20 m² 13 141,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twój kawałek raju tuż przy Warszawie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia , posiada własny garaż oraz unikalny, kameralny ogród. Są apartamenty, które się ogląda i takie, które się kupuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Piaseczno ul. Poniatowskiego, umeblowane, garaż blisko dworca pkp za 2000zł. Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w dobrym punkcie Piaseczna. Blisko do dworca oraz wielu autobusów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 499 zł50 m² 69,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, 2-pokojowy, cichy apartament ze szklaną ścianą w ścisłym centrum, przy ul. Sierakowskiego. Narożny na pierwszym piętrze 3-piętrowego apartamentowca z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł39,28 m² 13 238,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ładne mieszkanie 2 pokojowe 39,28m2 centrum Piaseczna ul. Nad Perełką, parter, osiedle strzeżone, zamknięte za 520000zł. Mieszkanie położone na cichym, przestronnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku. Salon z aneksem kuchennym - jasna i przestronna część dzienna z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 4 pokojowe, 63 m , usytuowane na 2. piętrze w spokojnej części Piaseczna. Idealne dla rodziny ceniącej komfort i dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

891 390 zł69,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł62 m² 34,68 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (62m2) w zielonej części Piaseczna przy Ul. Młynarskiej 39. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł67,57 m² 14 769,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu położonego w atrakcyjnej części Piaseczna. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 035 zł70,92 m² 13 325,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Atuty inwestycji: parking podziemny - z możliwością dokupienia Lokale usługowe i biurowe w budynku Duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m , położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł52,40 m² 12 576,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, znajdujące się przy ulicy Pawiej w Piasecznie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 033 zł28,79 m² 16 360,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

834 700 zł69,60 m² 11 992,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

879 000 zł65,20 m² 13 481,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż eleganckie, zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 , położone na II piętrze trzypiętrowego budynku z 2008r. Lokal utrzymany w bardzo dobrym stanie poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,78 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Idealna nieruchomość dla obywateli spoza Unii. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł85 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu WYJĄTKOWY APARTAMENT 85 m2 W SERCU PIASECZNAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

525 000 zł34,46 m² 15 235,06 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - centrum Piaseczna Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,46 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

969 850 zł81,50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym zamkniętym osiedlu w centrum Piaseczna. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, 2 sypialni, łazienki oraz wc, jest słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,20 m² 12 730,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,20 m2 zlokalizowane w Piasecznie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

755 000 zł90 m² 8 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Stefanowo - ul. Powszechna - zapraszamy - świetne miejsce do życia, wygodne połączenie z Warszawą czy Piasecznem i samochodem i kilkoma autobusami. Ceny domów rozpoczynają się od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł75 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"Apartamenty Zielona Przystań" Jest to kameralne, prywatne osiedle położone w miejscowości Łoziska obok Piaseczna, z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy. Inwestycja znajduje się 1km od trasy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij