dowolna

Mieszkania Piaseczno – oferty mieszkań na Mazowszu

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

858 000 zł67 m² 12 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piaseczno ul. Złotej Kaczki - 67m2 / 3 pokoje + bardzo duży ogród - 95m2 - na granicy Piaseczna i Ursynowa / obok Staw Mysiadło we speak english do wejścia Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,24 m² 10 481,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten 55-metrowy lokal parterowy z kameralnym ogródkiem został zaprojektowany z myślą o rodzinie. Ogród przez większość dnia jest oświetlany przez słońce. Wyjście do niego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie na piętrze, o powierzchni 55 m2 to idealna opcja dla młodej rodziny lub osób pracujących zdalnie. Północno-zachodni salon z kuchnią i balkonem oraz sypialnia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie 55-metrowe z aneksem kuchennym to idealna opcja dla rodziny z dzieckiem. Salon z balkonem o ekspozycji południowej jest doskonały dla miłośników słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

826 000 zł57,57 m² 14 347,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piaseczno centrum -3 pokoje 57,57M - taras 29M Twój prywatny ogród w sercu Piaseczna - 3 pokoje z gigantycznym tarasem! Szukasz balansu między miejską wygodą a przestrzenią do odpoczynku?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puławskiej 42D w Piasecznie. Lokal o powierzchni 66 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł38,73 m² 12 987,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Piasecznie przy ul. Cichej Łąki 5. Lokal ma powierzchnię 38.73 m2. Położony jest na ostatnim piętrze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Piaseczna przy ulicy alei Róż. Mieszkanie jest 2-pokojowe z balkonem i oddzielną widną kuchnią i łazienką. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 470 zł38,43 m² 15 338,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 056 056 zł87,88 m² 12 017,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 300 zł41,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42 m² 13 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1999r. Zamknięte monitorowane osiedle z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61,40 m² 9 918,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,40 m2 usytuowanego w Piasecznie przy ul. Aleja Róż, mieszczącego się na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

880 000 zł70 m² 12 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Piaseczna 70 m , 3 pokoje oddzielna duża kuchnia z oknem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na czwartym piętrze z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchnia umeblowana i wyposażona otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł47,90 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,99 m² 11 942,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł47,42 m² 10 333,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Co wyróżnia lokal typu xs? Przede wszystkim jasna, otwarta strefa dzienna z wyjściem na duży balkon, gdzie można delektować się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł62,96 m² 9 132,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Dom typu M, choć kompaktowy, oferuje wyjątkową funkcjonalność. Mieszkanie zostało zaprojektowane na jednym poziomie, a do lokalu prowadzi wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł62,96 m² 9 132,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

925 900 zł69,10 m² 13 399,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł115,50 m² 7 359,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż w Piasecznie. Główne cechy mieszkania (115,5 m , 5 pokoi) Metraż i układ: 115,2 m , dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Piaseczno,mazowieckie

870 000 zł86,84 m² 10 018,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szanowni Państwo, oferujemy znakomitą i niezwykle atrakcyjną ofertę nieruchomości położonej w Piasecznie, tuż przy granicy z Józefosławiem (około 200m) To dwustronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Piaseczno,mazowieckie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! wyjątkowa oferta - nowe budownictwo, winda, balkon, niski koszt najmu! właściciel pokrywa czynsz do wspólnoty, najemca płaci tylko za media według zużycia ( tylko około 200 złotych). Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

925 940 zł69,10 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł38 m² 15 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe w kameralnym 3 piętrowym budynku o powierzchni 38 m , zlokalizowanym w spokojnej i cichej części Piaseczna, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł111 m² 12 522,52 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

*** To mieszkanie kupisz bez prowizji *** Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy z tarasem 44 m Piaseczno, ul. Młynarska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

619 000 zł48,60 m² 12 736,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

849 000 zł68 m² 12 485,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m ) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.2 - balkon: 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55,54 m² 14 223,98 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 035 zł70,92 m² 13 325,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Atuty inwestycji: parking podziemny - z możliwością dokupienia Lokale usługowe i biurowe w budynku Duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 033 zł28,79 m² 16 360,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł102,80 m² 14 494,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego 102,80 m2 mieszkania w apartamentowcu z 2009 roku z dużym tarasem 16m2, komórką lokatorską 5,5 m2 oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł81,20 m² 11 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mdp Partners przedstawia: na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 81,2 m , położone na 2 piętrze budynku z dwoma windami z 2008 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,73 m² 11 973,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 49 m z balkonem i klimatyzacją - 1 piętro + garaż podziemny Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,23 m² 11 491,76 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 78,23 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

745 000 zł78,70 m² 9 466,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,7 m - Piaseczno, ul. Strusia Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 78,7 m , usytuowane na 3. i 4. piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,50 m² 15 328,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: bartosz Biernacki tel.   Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się ok 800m od stacji pkp Piaseczno. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

932 364 zł75,88 m² 12 287,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Primacasa to nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,20 m² 12 730,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,20 m2 zlokalizowane w Piasecznie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł44,80 m² 12 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Piaseczno, ul. Kusocińskiego Powierzchnia użytkowa: 44,8 m2 Piętro: 2/3 (blok bez windy) Pokoje: 2 Ekspozycja okien: wschód/zachód Stan: bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 000 zł38,73 m² 12 987,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł62,28 m² 12 042,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, znajdujące się przy ulicy Pawiej w Piasecznie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni (9,39 m2 i 11,42 m2), salonu ( 17,23 m2), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

798 000 zł69,66 m² 11 455,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, prywatność i spokój, a jednocześnie znajduje się blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? Ta oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij