dowolna

Mieszkania Piaseczno – oferty mieszkań na Mazowszu

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na czwartym piętrze z windą z 2008 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchnia umeblowana i wyposażona otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł47,42 m² 10 333,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Co wyróżnia lokal typu xs? Przede wszystkim jasna, otwarta strefa dzienna z wyjściem na duży balkon, gdzie można delektować się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł47,42 m² 10 333,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł62,96 m² 9 132,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Dom typu M, choć kompaktowy, oferuje wyjątkową funkcjonalność. Mieszkanie zostało zaprojektowane na jednym poziomie, a do lokalu prowadzi wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 260 000 zł296,41 m² 7 624,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament! doskonała lokalizacja! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni całkowitej 296,49m2. Mieszkanie zajmuje 2 ostatnie piętra (X i XI).

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł47,90 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

775 000 zł55,54 m² 13 953,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

840 000 zł91,70 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piaseczno - Centrum 3 pokojowe mieszkanie W centrum Piaseczna przy ul. Jana Pawła II jest do sprzedania bardzo wygodne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem i podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 832 zł59,04 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 468 zł62,53 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki, balkonu i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 088 zł51,48 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

826 000 zł57,57 m² 14 347,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piaseczno centrum -3 pokoje 57,57M - taras 29M Twój prywatny ogród w sercu Piaseczna - 3 pokoje z gigantycznym tarasem! Szukasz balansu między miejską wygodą a przestrzenią do odpoczynku?.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m , położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z 1998 roku. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł63,50 m² 10 866,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m , położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł111,90 m² 8 802,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

849 000 zł68 m² 12 485,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m ) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

525 000 zł34,46 m² 15 235,06 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - centrum Piaseczna Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,46 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

629 900 zł52,51 m² 11 995,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Sikorskiego w Piasecznie. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, ul. Albatrosów 2 w Piasecznie. Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

620 000 zł50,40 m² 12 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piaseczno ul. Warszawska - 2 pokoje z dużym tarasem | blisko Warszawy Cena: 620 000 zł (12 302 zł/m ) Powierzchnia: 50,4 m Liczba pokoi: 2 Jasne, dwustronne mieszkanie z dużym tarasem -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

790 000 zł66,35 m² 11 906,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż bardzo przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone w Piasecznie przy ul. Nefrytowej, tuż przy granicy z Warszawą idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,30 m² 11 698,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży dobrze zaprojektowane trzy-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Starej Iwicznej pod Piasecznem. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu z młynem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

559 000 zł42 m² 13 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42 m , położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 1998 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł87 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie | pkp 10min | Piaseczno - ul. Albatrosów Lokalizacja: piaseczno, ul. Albatrosów Powierzchnia: 86,6 m Cena: 825 000 zł Liczba pokoi: 4 Stan wykończenia: do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

857 000 zł61 m² 14 049,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku w centrum Piaseczna. To propozycja idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1999r. Zamknięte monitorowane osiedle z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40,10 m² 13 940,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe, kompaktowe, jasne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,1 m , mieszczące się na 4 piętrze sześciopiętrowego bloku z windą w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

835 000 zł95 m² 8 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puławskiej 42D w Piasecznie. Lokal o powierzchni 66 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

749 700 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m . Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, przy ul. Energetycznej 9 (granica Józefosławia), które łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

840 000 zł66,33 m² 12 663,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje 66,33 m | balkon | garaż | apartamentowiec Prestige Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,33 m położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

840 000 zł73,64 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje | 73,64 m | balkon | pełne wyposażenie | Piaseczno Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 73,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Piaseczno,mazowieckie

870 000 zł86,84 m² 10 018,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szanowni Państwo, oferujemy znakomitą i niezwykle atrakcyjną ofertę nieruchomości położonej w Piasecznie, tuż przy granicy z Józefosławiem (około 200m) To dwustronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł52,40 m² 12 576,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, znajdujące się przy ulicy Pawiej w Piasecznie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje Piaseczno osiedle lech ul Młynarska, 53 m2, 3 piętro w 3 piętrowym z miejscem garażowym i komórką lokatorską. Ładne 2 pok .mieszkanie na zamkniętym , cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,50 m² 15 328,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: bartosz Biernacki tel.   Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

875 000 zł68,60 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,6 m , położone w doskonałej lokalizacji w Piasecznie, przy ul. Jarząbka. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł50,11 m² 13 171,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Piasecznie, które łączy wygodę miejskiego życia z przytulnością i dobrym nasłonecznieniem. Idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się ok 800m od stacji pkp Piaseczno. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 260 000 zł296,41 m² 7 624,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58 m² 10 327,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Informacje ogólne Lokalizacja: piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 14 Metraż: 57,8 m Piętro: 2 z 4 Rok budowy: 1977 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 599.000 zł Czynsz: 950 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł62 m² 34,68 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (62m2) w zielonej części Piaseczna przy Ul. Młynarskiej 39. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

693 000 zł47,64 m² 14 546,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 160 000 zł64,59 m² 17 959,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | balkon | garaż | komórka | 2 miejsca postojowe Piaseczno Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,58 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.