dowolna

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

163 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

770 000 zł55,54 m² 13 863,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 030 zł61,18 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 588 zł56,02 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 200 zł58,25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie, ul. Jaspisowa

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł86,15 m² 9 274,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Twoja zielona oaza w sercu piaseczna/józefosławia 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym strychem i widokiem na starodrzew Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca, które czuje się bardziej jak.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł72,98 m² 13 565,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Owocowy Sad w Piasecznie. Jeśli szukasz cichego i kompaktowego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł92,72 m² 11 324,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - oferta prywatna - bez prowizji - cena do negocjacji Jasne dwupoziomowe mieszkanie 92,72 m2 /położone na 3 i 4 piętrze w budynku bez windy / strzeżone osiedle /.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48,60 m² 12 551,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie o pow. blisko 49 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku, na osiedlu Słowicza w Piasecznie. Mieszkanie jest jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł54,95 m² 9 444,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w zewnętrznej części osiedla to doskonały wybór dla rodzin z dzieckiem. Salon z balkonem o ekspozycji południowej jest idealny dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,24 m² 10 481,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten 55-metrowy lokal parterowy z kameralnym ogródkiem został zaprojektowany z myślą o rodzinie. Ogród przez większość dnia jest oświetlany przez słońce. Wyjście do niego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Piaseczno,mazowieckie

758 000 zł69,15 m² 10 961,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Przedmiotem oferty jest 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 55m2, oraz miejscem parkingowym dodatkowo płatnym 40 000 Oddanie lokalu w marcu 2026 roku. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł75,80 m² 11 015,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie (z garażem w cenie) położone tuż przy granicy Warszawy przy ul. Julianowskiej w Piasecznie. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 220,59 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio i bez prowizji! Prestige Osiedle Róż Do sprzedania funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 z pełnym wyposażeniem i wielkim tarasem zielonym - ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł70,50 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie dla rodziny | 3 sypialnie | Piaseczno, ul. Albatrosów. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Piasecznie przy ul. Albatrosów 2. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

580 000 zł47,40 m² 12 236,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

580 000 zł | sprzedaż | 2 pokoje | 47,4 m2 | piaseczno | Puławska Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 8 piętrze w 8-mio piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Piaseczno | 42 m | 1 piętro | osiedle zamknięte. Dla kogo? Mieszkanie idealne dla pary lub małej rodziny czy też jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł70,20 m² 12 534,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mały Rynek, piaseczno, ul. Kilińskiego 3 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 4-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji Mały Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 900 zł83,10 m² 14 078,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł72,40 m² 13 120,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

470 000 zł31,40 m² 14 968,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie oferuje mieszkanie 31 m2 w sercu Piaseczna na Osiedlu Róż. Bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą. Mieszkanie emanuje spokojem i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł69,20 m² 13 410,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 , położone na parterze kameralnego budynku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

698 000 zł51,75 m² 13 487,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,75 m2, położone na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Raszyńskiej w Piasecznie. Nieruchomość idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł78,69 m² 11 691,45 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament Z wyjątkowym widokiem na zachody słońca nad miastem Trzypokojowy apartament o pow. 78,69m kw z dużym balkonem i z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

600 000 zł47,90 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z: przedpokoju z pojemną szafą salonu z wyjściem na loggie - z widokiem na zieleń sypialni łazienki z wanną Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,30 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą i parkingiem wygodne, jasne, w świetnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69 m² 14 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż | 980 000 zł | 69 m2 | mieszkanie | 2,3 pokoje | ogródek | Jasińskiego | Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

757 900 zł68,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania słoneczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu o powierzchni 69 m2, składające się z salonu, aneksu kuchennego, korytarza, łazienki oraz dwóch sypialni. Salon został połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

739 000 zł79 m² 9 354,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie po remoncie | Piaseczno - ul. Strusia 6C Lokalizacja: piaseczno, ul. Strusia 6C Powierzchnia: 79 m2 Liczba pokoi: 3 Stan wykończenia: po remoncie, do zamieszkania Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

840 000 zł91,70 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piaseczno - Centrum 3 pokojowe mieszkanie W centrum Piaseczna przy ul. Jana Pawła II jest do sprzedania bardzo wygodne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem i podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w promocyjnej cenie i ciekawym architektonicznie budynku Apartament: ponad 56 m2 w nowo powstałym apartamentowcu w centrum Piaseczna. Na oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 512 zł69,28 m² 12 218,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w promocyjnej cenie i ciekawym architektonicznie budynku Apartament: niemal 70 m2 w nowo powstałym apartamentowcu w centrum Piaseczna. Na oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł69,26 m² 12 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

899 000 zł I 3 pokoje | 69,26 m2 I piaseczno | jarząbka Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,26 m2, położone na czwartym piętrze w Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

846 512 zł69 m² 12 268 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 4 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

772 573 zł56 m² 13 796 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 3 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

851 370 zł70 m² 12 162 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 3 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

872 124 zł68 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

912 322 zł75 m² 12 164 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

932 363 zł76 m² 12 268 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie narożne Z dwoma balkonami, w samym centrum Piaseczna! Mieszkanie jest narożne z widokiem na zieleń, ekspozycja południowo-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

853 689 zł68 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

783 000 zł55,54 m² 14 097,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

835 000 zł95 m² 8 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł66,20 m² 13 141,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twój kawałek raju tuż przy Warszawie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia , posiada własny garaż oraz unikalny, kameralny ogród. Są apartamenty, które się ogląda i takie, które się kupuje.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,07 m² 11 875,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sikorskiego, które na tę chwilę wykorzystywane jest jako biuro. To świetna propozycja dla osób szukających lokalu z ogródkiem na parterze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł111 m² 12 522,52 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

*** To mieszkanie kupisz bez prowizji *** Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy z tarasem 44 m Piaseczno, ul. Młynarska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

835 000 zł95,70 m² 8 725,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piaseczno - oferta dla ciebie - 4 pokoje, dwupoziomowe (piętro 3 i 4 brak windy), powierzchnia 95,70m2, dwie łazienki Balkon, spokojne osiedle, czynsz 620zł a z wodą 850zł, 2001 rok. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

820 000 zł66 m² 12 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 66 m | Piaseczno - | klimatyzacja | garaż | blisko pkp Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w pewną nieruchomość! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66.