dowolna

Mieszkania z aneksem Piaseczno - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

640 000 zł42,82 m² 14 946,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje z ogromnym tarasem 27 m i garażem pod mieszkaniem | Piaseczno, ul. Nadarzyńska Są nieruchomości, które od razu przyciągają uwagę dodatkowymi metrami. Są też takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie w Piasecznie, w pobliżu stacji pkp, na dobrze utrzymanym osiedlu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu zawierana będzie w formie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze budynku przy ul. Energetycznej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy z dużym tarasem w Piasecznie do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone jest na pierwszym piętrze w nowo powstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

753 000 zł44 m² 17 113,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe ogłoszenie premium - gotowe do wprowadzenia | józefosław, osiedle marina Są mieszkania ładne i są takie, które robią wrażenie od pierwszego wejścia. To zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł55,54 m² 13 989,92 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 033 zł28,79 m² 16 360,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Atuty inwestycji: parking podziemny - z możliwością dokupienia Lokale usługowe i biurowe w budynku Duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

535 958 zł42 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwy zakup 2 mieszkań obok siebie i powiększenia ich do ok 80 m2. Można ten zakup potraktować inwestycyjnie (obecnie obydwa mieszkania wynajmowane ). Na sprzedaż 2 sąsiadujące, bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37,78 m² 12 043,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż : 2 - pokojowe mieszkanie w Piasecznie ul. Kusocińskiego nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37,78m2. IV piętro. Bez windy. Dla wysportowanych! Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

891 390 zł69,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł102,80 m² 14 494,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego 102,80 m2 mieszkania w apartamentowcu z 2009 roku z dużym tarasem 16m2, komórką lokatorską 5,5 m2 oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,70 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane na parterze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. Energetycznej 9 w Piasecznie. Lokal dostępny od końca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

580 000 zł47,40 m² 12 236,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż | piaseczno | 2 pokoje | 47,4 m2 | Puławska | 580 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 8 piętrze w 8-mio piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

783 000 zł55,54 m² 14 097,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

423 929 zł28,79 m² 14 724,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Primacasa Piaseczno kawalerka z ogródkiem, 28,79 m kw. + 15,95 m kw. ogródka | 423 929 zł Są poranki, kiedy nie chcesz się śpieszyć. Kiedy filiżanka kawy smakuje lepiej na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

956 000 zł92 m² 10 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z sauną | 92 m | Piaseczno, ul. Młynarska Przestronne, komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położone na zamkniętym, zadbanym osiedlu Sand.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł59 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59 m , położone na trzecim (ostatnim) piętrze nowego apartamentowca na pograniczu Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł104,97 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży dwustronne, dwupoziomowe mieszkanie w Piasecznie. Dzieli się na strefę dzienną i nocną/prywatną. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, dla osób pracujących zdalnie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

495 000 zł39,27 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO Zamiany ewentualnie sprzedania : mieszkanie własnościowe, z księgą wieczystą, 2-pokojowe O pow.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł85 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu WYJĄTKOWY APARTAMENT 85 m2 W SERCU PIASECZNAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

920 000 zł71,11 m² 12 937,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowo wyposażony apartament na kameralnym osiedlu river park, na obrzeżach Konstancina. 70 m kw doskonale zaaranżowanej i funkcjonalnie zaprojektowanej powierzchni na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w promocyjnej cenie i ciekawym architektonicznie budynku Apartament: ponad 56 m2 w nowo powstałym apartamentowcu w centrum Piaseczna. Na oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł75 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"Apartamenty Zielona Przystań" Jest to kameralne, prywatne osiedle położone w miejscowości Łoziska obok Piaseczna, z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy. Inwestycja znajduje się 1km od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,25 m² 12 981,95 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tylko W maju! super oferta! super cena! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,25 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Jarząbka, na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

899 000 zł69,26 m² 12 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

899 000 zł I 3 pokoje | 69,26 m2 I piaseczno | jarząbka Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,26 m2, położone na czwartym piętrze w Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze na zamkniętym osiedlu przy ul. Albatrosów 1 w Piaseczno. Mieszkanie idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł67,57 m² 14 769,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu położonego w atrakcyjnej części Piaseczna. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł38,83 m² 16 997,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, 2- pokojowe w Piasecznie, zlokalizowane na piątym piętrze w zadbanym, 7-piętrowym bloku z 2008 roku, z windą. Nowoczesne, funkcjonalne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59 m² 13 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59 m2, mieszczące się przy ulicy Cichej Łąki w Józefosławiu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze kameralnego, trzypiętrowego bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Nowa

Piaseczno,mazowieckie

930 000 zł73 m² 12 739,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na I piętrze w bloku z windą, usytuowane w Starej Iwicznej przy ul. Nowej. Kameralne osiedle z 2016 roku, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

1 215 000 zł121,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Ważna uwaga :zakup tylko za gotówkę Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomośc, zlokalizowaną w Piasecznie przy ulicy Bema. Jest to kameralny, niski, 2 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,07 m² 11 875,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sikorskiego, które na tę chwilę wykorzystywane jest jako biuro. To świetna propozycja dla osób szukających lokalu z ogródkiem na parterze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 49 m z balkonem i klimatyzacją - 1 piętro + garaż podziemny Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

535 000 zł48,60 m² 11 008,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! Ciche, jasne, dwustronne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2, z wyposażoną kuchnią w aneksie, położone przy ul. Albatrosów, na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78,80 m² 11 357,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje w kameralnym bloku z windą Proponujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze bloku z 2010 roku. Kameralny 2- kondygnacyjny budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

891 390 zł69,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

1 300 000 zł101,72 m² 12 780,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowo wyposażony apartament na kameralnym osiedlu river park, na obrzeżach Konstancina. 100 m kw doskonale zaaranżowanej i funkcjonalnie zaprojektowanej powierzchni. Z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł47,90 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

775 000 zł55,54 m² 13 953,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

840 000 zł91,70 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piaseczno - Centrum 3 pokojowe mieszkanie W centrum Piaseczna przy ul. Jana Pawła II jest do sprzedania bardzo wygodne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem i podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno